Wpis z mikrobloga

#perfumy odebrałem rano. Bardzo fajne. Czegoś takiego szukałem na letnie wieczorne wyjście na miasto - imo idealne warunki dla tego zapachu chociaż może być całorocznym zapachem dla dorosłego faceta. W ogromnym skrócie: yuzu (pachnące dojrzałą gorzką cytryną) + dymek (niekościelny). Chłodny, elegancki, bardzo męski i perfumowy (nie pachnie jakbyśmy oblali się np. sokiem z cytryny czy umyli mydłem, czuć że nosimy perfumy, kompozycję). Imo w stylu Bleu de Chanel dla którego może stanowić alternatywę - eleganckie, wieczorowe cytrusy z kadzidłem na cieplejsze pory roku, ale bardziej męski. Za 125 ml tester z korkiem zapłaciłem 87 złotych + kw i uważam, że to świetny deal. Pzdr 4711
Pobierz prodigium - #perfumy odebrałem rano. Bardzo fajne. Czegoś takiego szukałem na letnie ...
źródło: comment_16557176784UwRWrv9btxbsmdI9JrEmr.jpg
  • 16
@pionas1337 ja nie robię odlewek, nie namawiam na blinda flakona ale jakby ktoś mnie zapytał czy to bezpieczny zakup w ciemno to powiedziałbym, że tak ;). Nie ma tu nic kontrowersyjnego w sumie, po reckach w necie myślałem, że utopię się w dymie, że będzie mrok i chłód a tu jest męsko, jest świeżo, jest lekko dymnie. Taki Dylan Blue bez ambroksanu.