Wpis z mikrobloga

@theicecold: Amouage Beloved od laski, której stara kupuje Amłaże na fejsbukowych grupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej za wycofany Comme des Garçons Comme des Garçons z 1994, którego odlewke próbowałem bezskutecznie sprzedac przez pół roku i teraz to se je kurna zatrymam . A jeszcze wcześniej za Salvatore Ferragamo pour Homme. Koleżce się tak spodobały, że jak powiedzialem, że kosztują koło stówki to odpali perfumehuba i zamówił
@theicecold: Coromandel to Coromandel, w pracy mi rzuciła laska co to za damskie perfumy xD ale ja i tak lubię je zarzucić czasami bo są zajebiste. Na fragnatice i innych ciągle dyskusja czy to unisex czy damskie pachnidło
@theicecold: Coromandel to Coromandel, w pracy mi rzuciła laska co to za damskie perfumy xD ale ja i tak lubię je zarzucić czasami bo są zajebiste. Na fragnatice i innych ciągle dyskusja czy to unisex czy damskie pachnidło


@Bonsoul: no i git, to się liczy

@theicecold: Ege, wulong cha, percival, cdnim limited


@kmpttt: bogacz (ʘʘ)
@theicecold: Teraz mi uświadomiłeś ze dawno komplementu nie dostałem i nie zwracałem na to uwagi. Chyba wyrosłem z tej potrzeby. Z tego co kojarzę to ostatni był od koleżanki za vintage Fahrenheita.