Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #xuweili #digele #overwatch #dva #meganekko #anime #artstation A

Temat był już sto razy, ale będzie jeszcze raz xD

Co jest mega kaloryczne? Skąd ci ludzie są tacy grubi i nie bankrutują? ( )

Znacie jakieś jedzonko, które ma w pełno kalorii, a nie trzeba wydawać miliona złotych i jeść cały dzień? (
)

Patrząc po tych dietach w necie to ino człowiek dochodzi do wniosku, że są pisane dla Oskarków, którzy mają kasę i własną kucharkę + oczywiście proszki do kupienia w ich sklepie, bo bez tego to #!$%@? nie dieta ( _)

Kurcze nawet z pizzą nie dobijam do 2k kcal, a gdzie tam 3k. Jak to jest możliwe, że ludzie tyle #!$%@?ą ()

Uran jedzą? xD
BlackReven - #randomanimeshit #xuweili #digele #overwatch #dva #meganekko #anime #art...

źródło: comment_1655640606Y36tljZFcPIscb62xDpNgq.jpg

Pobierz
  • 24
@BlackReven: Troche nie wiem o co Ci chodzi, żeby jesc dobrze trzeba płacić, jak chcesz zbudować forme to sam deficyty tez nic nie da, trzeba jesc zbilansowane posiłki. Jak chcesz przytyć to tez musisz więcej wydawać na jedzenie albo jesc straszne gowno i dostać jakiejś choroby.
I dostanę cukrzycy xDDD

A no i przy takiej pizzy to gdzie tam obiad czy jakieś słodycze xD

Ja bym miał ją na cały dzień bez śniadania xD

@BlackReven: sugerowałeś że nie możesz jeść bo cie nie stać a nie bo masz problem z cukrem albo apetytem ( ͡º ͜ʖ͡º) To kup sobie zamiast tego tłustą śmietanę i zrób bezę, pana cottę czy inne dziadostwo i
@duzeelobenc: Chyba lepiej jeść nawet gówno, ale przytyć, niż być ciągle pod bilansem kalorycznym i dostać anemii?
+ najmniejszy stres skręca mi żołądek, że mogę przez cały dzień nic nie jeść ()

@jtank: Jedne bliskie drugiego ¯\_(ツ)_/¯
Znaczy jak widzę te diety gdzie potrzeba wiórek kokosowych, bakalii, jakiś pełno dziwnych owoców/warzyw, które przez inflację #!$%@?ły w kosmos to faktycznie człowieka zaczyna nie stać na zdrowie odżywianie
@BlackReven: Polska kuchnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie dwie główne "pułapki" to po prostu kanapki, pieczywo niby dużo nie ma, ale kromka do kromki i już się robi ładny wynik, do tego jakaś wędlina, ser, niektórzy jeszcze majonezem smarują i kalorie jeszcze bardziej szybują w górę. Druga to typowy polski obiad - ziemniaki wiadomka, ale są ludzie co polewają je tłuszczem albo jakieś skwareczki na nie, smażony
@Hajak: @Gigamesh: Ty faktycznie
Kromka chleba pszennego: ~65 kcal
Kromka chleba tostowego: ~92 kcal

Niestety tostowy jest dobry tylko z opiekacza ()

@gorylwemgle: Niestety taki schabik z kartoflami to też ma jakieś marne ~600 kalorii.

Wiecie, jak ktoś waży już te ~80 kg to nie problem wpieprzyć dużo, gorzej jak ktoś ma skurczony żołądek, bo wtedy kaloryka wszystkiego jak o połowę xD