Wpis z mikrobloga

Mam w jednym pokoju na poddaszu starodawne kasetony takie jak na zdjęciu. Nie znam się na remontach i chciałbym po prostu po taniości i jakotako odnowić pokój jak to Janusz na urlopie.
Czy przyklejenie nowych kasetonów bez łączeń lub takich plastikowych "deseczek" 100x16cm, które NIE mają tego miejsca, że jedna wchodzi w drugą zda egzamin? Te kasetony są wypukłe, więc klej nie będzie trzymał równomiernie we wszystkich miejscach.
Czy dużo lepszym pomysłem będzie kupienie paneli 2,60m i ułożenie ich na przemian z tymi metalowymi mocowaniami na tym co już jest?
Sufit 16m2, prawie równo 4x4m. Nie chcę, żeby to było w cały świat i odleciało zaraz, ale ma to jakotako wyglądać.
#remontujzwykopem
frontendowiec - Mam w jednym pokoju na poddaszu starodawne kasetony takie jak na zdję...

źródło: comment_1655628422axV06yxG5RXD9sZXg4ReuV.jpg

Pobierz
  • 8
@frontendowiec:
Odpowiedź na pytanie: na biało i efekt na zdjęciu - kasetony podobne.

Ja jednak bym tego nie robił, bo moim zdaniem wygląda gorzej. Zająłbym się odpowiednim czyszczeniem i konserwacją tych kasetonów, bo są ładne i w dobrym stanie. Można by było zrobić gustowny pokój w odpowiednim stylu. Zanim podejmiesz decyzję, pooglądaj na internecie, czy nie da się ich wykorzystać w pierwotnym stanie, zanim zrobisz coś czego się nie da cofnąć.
Tachimetr - @frontendowiec: 
Odpowiedź na pytanie: na biało i efekt na zdjęciu - kas...

źródło: comment_16556307891JIDax16mEUCZXM26pyyO9.jpg

Pobierz