Wpis z mikrobloga

A ja tam sie wstrzymam do 40xx... tyle wytrzymałem to i jeszcze troche dam rade( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dario3d: Tak samo mówili ludzie przy serii 30 i 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duża część z nich dalej holduje do usrania.
  • Odpowiedz
Pamiętam że z pół roku temu jakiś dzban na wykopie też mi pisał że ceny GPU to wina pandemii a nie krypto xD Niezła beka


@szasznik: tzn. w zdecydowanej większości to wina krypto, wiadomo, ale pandemia też miała duży wpływ. Stojące fabryki itp. przecież to wszystko miało wpływ. Pandemia minęła/wygasza się, i też ceny spadają regularnie od pewnego czasu, i to się działo zanim krypto jebnęło.

Ale teraz obserwujemy największy spadek,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nn1upl: tzn ja nie zaprzeczam że inne czynniki miały jakiś wpływ na ceny. Ale krypto jest głównym winowajcą. Wystarczy spojrzeć na ceny innych komponentów. Zdrożały w pandemii o 20-30%, a GPU o 200-300%.
  • Odpowiedz
Nie ma co kupować, za 4 miesiące premiery nowych kart. Jak wyjdą nowe i będziemy znali ceny i wydajność to wtedy się je kupi :) tyle czekania i teraz się poddać?
  • Odpowiedz
Ja tam czekam na RTX 4090 jeśli będzie na premierę za 7200zł jak poprzednik to biorę i się już nie patrzę. To była jedyna karta to Stycznia 2020 którą można było kupić od premiery bez zabaw.
  • Odpowiedz