Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I komu to przeszkadza? nie będzie trzeba jeździć do hiszpanii czy innego egiptu bo będziemy mieli cieple morze z bałtyku, a temperatury bedziemy mieli takie jak sa teraz w takich włoszech czy hiszpanii, jakoś nie slyszalem zeby ludzie tam zbytnio na to narzekali, oni beda mieli problem, my nie

@Czekoladowymisio: Chyba nigdy nie byłeś w ciepłym kraju poza hotelem. Narzekają jak każdy, gdy pot leje ci się po dupie.
Mają może
  • Odpowiedz
@robsonx: Wow widzę, że ktoś potrafi rysować wykresiki....
Teraz.jakcsie ten wykres przekłada na zdjęcia satelitarne lądolodu na Antarktydzie??

@n3ssunostaguardando: tylko, że ten metan pochodzi z wulkanów położonych pod lodowcami ¯\_(ツ)_/¯
Ale co do zdolności cieplarnianych metanu to się zgodzę. Jest to jeden z groźniejszych gazów.
  • Odpowiedz
Sęk w sym że ta równowaga została nieco zachwiana i faktycznie mamy albo będziemy mieć najdłuższy taki ciepły okres w historii nie tylko świata ale całej Ziemi.


@darqnies: a te informacje to masz skąd? Przecież to stek bzdur, od paru lat temp. już nie rośnie, a ostatnie dwa notujemy jej spadek.
  • Odpowiedz
@bitcoholic: ja mieszkam na tym skrawku przy genewie odrazu, od 5 dni najmniej 34 stopnie i do tego taka parowa ze nie idzie zyc :d mozna ewentualnie cos porobic (jak ja dzis rower) od 6 do 11 po 12H00 zaczyna sie horror, a zapowiadaja 40 na wtorek... oszaleje...
  • Odpowiedz
@szopa123: Ja akurat tą informacje miałęm przekazaną od kolesia który mnie uczył od geografii, brał to z publikacji. Nie interesowałem się jakich, bo mnie to wtedy średnio interesowało. Te wyliczenia od 1880 to wiem że to jest bullshit, bo nie uwzględniali ogólnego zarysu. Bo gdyby tak brac pod uwagę całość historii Ziemii, to by wychodziło że ten cieplejszy okres trwa/trwał troszkę dłużej niż zazwyczaj. I o to tutaj tak naprawdę chodziło.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: Nie jest tak źle, południowe parkingi we Francji są dość mocno zacienione, oczywiście nie wszystkie, patelnie też są, ale jak chcesz cienia to znajdziesz.
  • Odpowiedz
@Seba-to-ja: ja #!$%@?ę. Dlaczego gdy powiesz, że kwadrat jest prostokątem, to wszyscy cicho, a jak powiesz że prostokąt jest kwadratem to wszyscy wyzywają cię od szurów?

No bo #!$%@? zimą jest zimno i zimne dni jako dowód w środku zimy nie sa żadnym dowodem na nic. W nasyzm klimacie zimą są mrozy. Ale 40 stopni w czerwcu jest aberracja. W naszym klimacie nie ma 40 stopniowych upałów. I tak, wiem, że
  • Odpowiedz