Wpis z mikrobloga

W nowym silniku coś zaczęło mi w środku przeskakiwać a teraz silnik nie działa, przecież to jakaś patologia ile z tymi hulajnogami jest #!$%@?.

Jest sens rozkręcać silnik? co mogło się stać?

ogólnie odsyłam to w #!$%@?, przejechałem na nowym silniku z 60 km :c

#m365 #hulajnogaelektryczna
  • 17
@Andczej: Tak serio to co się mogło stać?

teraz jak załączam hulajnogę to pika a jak naciskam to silnik już nie rusza wcale, czasem tak jak by próbował ale coś go blokuje

nie wiem czy to rozkręcać :x
@Andczej: właśnie tym razem było wszystko ładnie i pięknie zrobione, nawet w żadną ulewę nie jeździłem na nim no ale była wgrałem soft by szybciej jeździła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: wszystko co kupuje to nie działa, kupiłem sobie ostatnio nowy rower i mi haczy ciągle tylnie koło i #!$%@? wie dlaczego

chyba sensowniej byłoby używać pieniędzy do palenia w piecu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lesrley: Albo kupujesz ewidentnie tanie używki, albo coś z wadami ukrytymi, jedno nie wyklucza drugiego. Czasem lepiej dopłacić do nówki jak nie wiesz jak szukać porządnych używek. Z jakiegoś powodu te najtańsze mają taką cenę a nie inną. Ale coś się nie uczysz na błędach
@vapores: tldr -
1. kupił ulepa "z wystawy" z którym od początku były problemy NO ALE BYŁO TANIEJ
2. operator hulajnogi jest chodzącym nieszczęściem zestawionym z rękami bez kciuków, dodatkowo obie ręce są lewe
3. hulajnoga naprawiana jest metodą konserwatorską tzn troche gliny, troche sliny, troche sylikonu i byle do następnego razu
4. w tej hulajnodze wymienione zostało już ponad 50% i wszystko psuje się po chwili
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: o cię #!$%@? xd brzmi trochę jak moje zakupy. Takie ulepy "bo taniej" nigdy nie wychodzą nikomu nie dobre (prócz sprzedającemu) xD ja z 2 msc temu kupiłem tak motorower z #!$%@? skrzynia, cud że to dalej sprzedalem xd