Wpis z mikrobloga

#android #ios #iphone w związku z planowaną przesiadka na iPhone mam pytanie do użytkowników którzy wcześniej mieli Androida co was na początku denerwowało w #ios czego brakuje w porównaniu z Androidem i przede wszystkim jakie zalety zalety IOS?
  • 11
@leopolis:
Wolne ładowanie, dziwne cofanie w aplikacjach (w każdej inaczej), obsługa systemu trochę inna niż w androidzie przez co czasem się zastanawiałem jak się jakaś funkcja może nazywać i gdzie być lub jak zamknąć jakieś okno, brak dopowiadania numeru przy jego wybieraniu, taka sobie klawiatura. Sporo tego typu pierdołek
@leopolis: No się pytasz o zalety, wkraczasz w końcu do elyty, +1000 do atrakcyjności. Niech ci służy Mirku i nie żałuj później,że tak późno przeszedłeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@leopolis:
- brak t9 dial
- brak możliwości ustawienia głośności budzika (tylko w powiązaniu z głośnością dźwięków ogólnie)
- Face ID nie działa w poziomie
- brak pływającego okna w yanosiku
- brak aod
- brak diody powiadomień (jak już nie ma aod to chociaż ona powinna być)
- historia połączeń tylko 100 ostatnich numerów XD
- jak IP łączy się z samochodem przez bt to z automatu wszystkie powiadomienia idą
co was na początku denerwowało w #ios


@leopolis: brak szacunku do polskiej klawiatury - zawsze " ź " miałem pod " X " a teraz jest pod " Z ". Brak przecinka bezpośrednio na klawiaturze. Upośledzone udostępnianie plików poprzez maila i brak AirDropa na Windows.

czego brakuje w porównaniu z Androidem


@leopolis: śliny #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to od iOS13 pulpit z