Wpis z mikrobloga

Do miasta takie 100KM jest więcej niż wystarczające.


@kuraku: ale po wjechaniu na jakąkolwiek aleję czy obwodnicę lub wyjazd poza miasto, wyprzedzenie czegokolwiek innego niż taczki to już wyższa szkoła jazdy xD
@Buzol: Może nie jednym słusznym wyborem, ale prawdą jest iż akurat wiele osób w naszym społeczeństwie zamiast faktycznie zrobić coś ze swoim życiem to próbuje się dowartościować kupując szybszy samochód którego potencjału i tak w większości nie wykorzystają, ale za to płacą większe ubezpieczenie na przykład. Bo przecież burżuazje nie będą jeździć byle czym a to, że ogrom ludzi nawet nie umie jeździć tym autami i często się rozwala czymkolwiek co
W sumie jako drugi samochód do jazdy po mieście nadaje się idealnie.
Małe, zgrabne, łatwiej znaleźć miejsce parkingowe przy jezdni.
Na dłuższe wyjazdy można się zapakować do większego suva czy kombiaka.
@tellet: xD jeździłem gruzami po 500zł które miały wszystko na swoim miejscu i przechodziły przegląd. Jechałem też w miarę nową furą za 250k gdzie komputer co chwilę robił problemy i auto więcej stało w serwisie jak w użytku
@cwlmod: mirku nie zrozumiałeś mnie. Napisałem że samochód opa jest lżejszy, i po sprawdzeniu jest to dokładnie 400kg. Dodatkowo mój samochod nie ma na 100% tych 130 konii a nigdy nie było sytuacji że nie dało się kogoś wyprzedzić. Robicie z igły widły.
@piwakk: Śmieszne. Jeśli ktokolwiek ma problem z tak podstawową czynnością jak płynne włączanie się do ruchu jakimkolwiek samochodem to sugerowałbym przede wszystkim wrócić na kurs prawa jazdy bo taka osoba stwarza niebezpieczeństwo na drodze dla siebie i osób trzecich. Przesadnie większa moc z niebezpieczeństwem nie ma absolutnie nic wspólnego zwłaszcza w kraju gdzie ludzie często lecą pasem do wyprzedzania ile fabryka dała lub kupują stare auta marek premium z napędem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piwakk: @Buzol: wykopki oszlały albo niespełna rozumu. Mam 22 letni samochód który teoretycznie ma 130km, wiec po tylu latach pewnie mniej. Nie ma żadnego problemu wyprzedzić cieżarówki albo dybamicznie dodać gazu. A pewnie waży więcej niż ten od opa. To że wam się wydaje że samochód powinien mieć co najmniej 200km to tylko wasze wyobrażenie. A potem ludzie umierają bo ktoś miał mocny samochód ale przecież jest wspaniałym kieriwcą.

@
@trele12 wiesz, tu chodzi o to samo co w przypadku dajmy na to dom vs. mieszkanie. Ludzie z domów nie są w stanie ogarnąć że niektórzy wolą mieszkanie, wg nich każdy normalny chce mieszkać w domu. Dla innych każdy normalny ma Xboxa, a nie PS, a w naszym tutaj przypadku padło, że normalnemu wystarczy 100km.

Myślę że po to jest wybór, że jednemu wystarczy, a innemu nie.
Może nie jednym słusznym wyborem, ale prawdą jest iż akurat wiele osób w naszym społeczeństwie zamiast faktycznie zrobić coś ze swoim życiem to próbuje się dowartościować kupując szybszy samochód którego potencjału i tak w większości nie wykorzystają, ale za to płacą większe ubezpieczenie na przykład. Bo przecież burżuazje nie będą jeździć byle czym a to, że ogrom ludzi nawet nie umie jeździć tym autami i często się rozwala czymkolwiek co posiada napęd
ważne że ty wspaniale jeździsz czego pokaz już wielokrotnie dałeś rajdowcu

dla ciebie to nie więcej niż 50KM


@vieniasn: Oczywiście, że pokazałem, ale jeśli ty na czarne mówisz białe to zalecam skierować sie do lekarza xD
naszym tutaj przypadku padło, że normalnemu wystarczy 100km.


@Buzol: No nie. Za normalne uznają to tylko miernoty, które nie potrafią prowadzić auta. Tzn w przypadku polo to jest moc ok, bo to nie jest auto na trasy, ale dyskusja zeszła już na teoretyczne gdybania, że w ogóle wyższa moc jest niepotrzebna.

Ja tam jeżdżę też 75 konną fiestą z 2002 roku ale o ile po mieście jest fajnie to na trasie