Wpis z mikrobloga

@wiecejszatana: Jestem wiernym fanem karola i jego patronem, filmiku nie ogladałem ale napewno dokonał masakracji na katolu niby karol nie studiował filozofi ale mam wrażenie że on wie wszystko pewnie dlatego ze lubi czytać davida huma.
  • Odpowiedz
@wataf666: Oczywiście. Widziałeś odpowiedź Szymona?

Przykład:
Fjakłowski: "Szymon z gorliwością podał tylko przykłady działania poszczególnych Ukraińców. Oczywiście, nie chodziło mi o działania poszczególnych Ukraińców, tylko o działania Ukrainy jako strony konfliktu"
Szymon: "Nie, podałem przykład oficjalnego komunikatu, komunikatu dowództwa Ukraińskiego o przestaniu brania Rosyjskich jeńców, co de facto jest wzywaniem do zbrodni wojennej"
I tak przez 20 minut xDDDD
Ciekawe, czy wszystkie materiały Fjałkowskiego są tak rzetelne ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@wiecejszatana: O ile poprzednie filmiki na kanale Karola fajnie się ogląda, to tutaj zaprezentował bardzo słaby poziom. Wybiórcze odnoszenie się do filmu Szymona, implikacje i wyciąganie jakichś wniosków z dupy. Obejrzałem oba filmiki i odpowiedź Szymona i mam wrażenie, że Fjałkowski chce go skrytykować na siłę, co jest dziwne, bo akurat wojnę ideii to jest za co krytykować merytorycznie, więc to pewnie próba nabicia wyświetleń dramą.
  • Odpowiedz