Wpis z mikrobloga

1.Mam takie przemyślenie, skoro tej nadinteligencji chodziło tylko i wyłącznie o znalezienie sposobu na zatrzymanie syntetyków żeby nie zabijały swoich organicznych panów i cykle były tam po coś to czy
Rakni były idealną formą życia która gdyby wygrała w galaktyce to zapanowałby pokój? Rakni to takie zergi lub tyranidzi, nie potrzebują i nie są zainteresowane budowaniem komputerów i syntetycznego życia bo sami są mistrzami biologii i opracowywania wszystkiego na jej bazie, statki kosmiczne biologiczne bardzo szybki konkretny rozród hierarchia kopca termitów gdzie każdy jest podporządkowany itd.

2.Drugie moje przemyślenie dotyczyło kanonicznego zakończenia a raczej elementów. Na reddicie pod jednym z wątków znalazłem informacje że możliwe że romans z liarą jest kanoniczny i to dlatego w trailerze z 2020 roku ona szuka pozostałości po shepardzie? Podobno w ścieżce romansowej pomiędzy komandorem a parszywą xeno jest powiedziane coś o niebieskich dzieciach czyli ich wspólnym potomstwie. Myślicie że to jest możliwe?
Chyba w mass effecie 1 liara tłumaczy że asari mogą mieć potomstwo z każdą rasą bo ich organizmy modyfikują dna partnera czy coś takiego? Więc małe smerfy byłyby prawdopodobne gorzej że byłyby xenosami.

Mass effect to naprawdę dobra gra, taki kosmiczny gothic mechanicznie nie jest najlepiej ale historia jest w pyte i fandom duży.

3.Udało mi się znaleźć filmik jak tali ściąga maskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#masseffect
S.....d - 1.Mam takie przemyślenie, skoro tej nadinteligencji chodziło tylko i wyłącz...
  • 4
@SargonofAkkad: 1. Bardzo prawdopodobne, że raknii w przyszłości zaczęłyby budować własne syntetyki na bazie technologi dostępnej w Drodze Mlecznej. Jako przykład mogę podać wojny raknii - z tego co pamiętam owady rozlały się po galaktyce przez to, że wzięły sobie porzucony przez salarian statek, a następnie za pomocą inżynierii wstecznej nauczyły się budować własne okręty. Skoro zaczęły budować okręty zamiast siedzieć cicho na swojej planecie, to nie można wykluczyć tworzenia przez
2. Nie wiem czy wiesz, ale to Liara zdobyła ciało Sheparda i przekazała je Cerberusowi, więc stwierdzenie że romans z Liarą byłby kanoniczny jest mocno na wyrost choćby z tego powodu.


@Imperator_Wladek: no w 2 części było o tym mówione i co z tego? Cerberus wyleczył sheparda a już tu pisałem nawet jak próbowałem inaczej to w mass effect 1 romans z liarą był na mnie wymuszony, gdyby nie to to