Wpis z mikrobloga

Panie Witalijeczku, współczucie i zapowiedzi pomocy są dla Ahmedów stojących na granicy z Białorusią. Dla pana są konsekwencje karne i moralne, bo śmiał pan ratować swoje życie przed wojną.

https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36486841-wbrew-zakazowi-z-ukrainy-do-polski-wjechalo-432-tys-mezczyzn-objetych-mobilizacja

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #rakcontent #ukraina #wojna #ciekawostki
s.....i - Panie Witalijeczku, współczucie i zapowiedzi pomocy są dla Ahmedów stojącyc...

źródło: comment_16549343887krP4W3HUzDO3Mu9CFzQYt.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
po mordach w Buczy widać jak jest pożytek z cywilów. Traktaty wojenne istnieją tylko na papierze.


@Habemuspapam69: panie, facet musi siedzieć w kraju bo jest wojna.

Tylko broń Boże nie wolno mu dawać żadnej broni i należy maksymalnie utrudnić możliwość posiadania broni, żeby przypadkiem się nie bronił, gdy przyjdą zrobić na nim egzekucję, bo był dyrektorem lokalnej szkoły, czy był kiedyś w wojsku.
  • Odpowiedz
swoją drogą gdyby ktoś pytał czemu mężczyźni nie chcą głosować w Polsce na lewicę


@skitarii: bo są bardziej konserwatywni i mniej socjalistyczni. Stosunek do służby wojskowej nie ma tu nic do rzeczy, konfederacja składa się w połowie z narodowców, którzy postulują przywrócenie obowiązku służby wojskowej i ma największe poparcie młodych mężczyzn
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: ale jednak ma, a kolega tam pisał że mężczyźni nie głosują na lewicę bo lewica chce obowiązku służby wojskowej (co jest kłamstwem). Ja np nie głosuje na lewicę bo nie chce płacić wyższych podatków
  • Odpowiedz
@skitarii:

Tym, którzy uciekli, przyjdzie za to ponieść konsekwencje karne, ale i moralne. Zostaną w swoim kraju objęci ostracyzmem, bo oni wyjechali, a ich koledzy walczą i giną. To coś absolutnie nagannego – ocenia poseł Siemoniak.

Nie potrafię określić postawy obywatelskiej mężczyzn, którzy zamiast bronić swojej ojczyzny, woleli wyjechać – wtóruje poseł Szczepański.


A to dziwne bo nazwiskami takich właśnie ludzi nazywacie ulice, ronda, budujecie im pomniki i stawiacie za swój
positivementalattitude - @skitarii: 

Tym, którzy uciekli, przyjdzie za to ponieść k...

źródło: comment_16549362714fMnMvck6BGnEgvx0pmFw8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo są bardziej konserwatywni i mniej socjalistyczni. Stosunek do służby wojskowej nie ma tu nic do rzeczy, konfederacja składa się w połowie z narodowców, którzy postulują przywrócenie obowiązku służby wojskowej i ma największe poparcie młodych mężczyzn


@Bounty: a to tylko na konfederację głosują mężczyźni?

Zresztą, konfederacja obiecuje im chociaż przywrócenie starych przywilejów, a Lewica obiecuje im tylko "pozytywną dyskryminację" i zostawienie starych obowiązków. Dlatego na lewicę każdy normalny facet pluje, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Bounty: Wyborcy konfederacji to akurat jest sekta, która nie kieruje się żadną logiką. Są tam ludzie albo ślepo zapatrzeni w nich i ustawiający salta jak JKM się znowu zbłaźni, albo wiecznie nieświadomi "myślałem, że konfederacja tylko chce wolnego rynku", ew. jeszcze grupa "głosuje na konfederację bo hehe chce dowalić kobietom/lewakom/LPG".

Konfederacja na szczęście, na własne życzenie, teraz tonie. Mam nadzieję tylko, że większe poparcie zyskają ruchy rzeczywiście wolnościowe jak @Libertarianie
  • Odpowiedz
to tylko na konfederację głosują mężczyźni?


@skitarii: na konfederację głosują zdecydowanie częściej mężczyźni, tak jak na lewicę głosują zdecydowanie częściej kobiety.

Dlatego na lewicę każdy normalny facet pluje


@skitarii: ja pluje zarówno na konfederację jak i na lewicę. Dla jednych jestem mięsem armatnim i tkanką narodu polskiego, którą można poświęcić dla idei. Dla drugich jestem źródłem zdzierania podatków i złym białym facetem. Można nie lubić i jednych i drugich, na
  • Odpowiedz
na konfederację głosują zdecydowanie częściej mężczyźni, tak jak na lewicę głosują zdecydowanie częściej kobiety.


@Bounty: bo jak pisałem, obiecuje im ona chociaż przywrócenie starych przywilejów. Chociaż teraz to się skompromitowała w związku z wypowiedziami o Rosji.

ja pluje zarówno na konfederację jak i na lewicę. Dla jednych jestem mięsem armatnim i tkanką narodu polskiego, którą można poświęcić dla idei. Dla drugich jestem źródłem zdzierania podatków i złym białym facetem. Można nie
  • Odpowiedz
Jakie przywileje chce przywrócić mężczyznom konfederacja?


@blargotron: choćby prawo posiadania broni czy prawo pracy bez płacenia masy podatków na patologię i madki z dziećmi.

Inne partie popierają za to działania bolszewickie czyli na codzień bardzo silne ograniczenia w posiadaniu broni, a w razie wojny wciskanie karabinu do rąk siłą każdemu facetowi, czy ktoś chce czy nie chce.
  • Odpowiedz
Żadne z tych to nie są przywileje mężczyzn.


@blargotron: w przypadku gdy to mężczyźni wpłacają do budżetu więcej niż z niego wyciągają, a kobiety odwrotnie, to jak najbardziej byłby przywilej mężczyzn.
  • Odpowiedz
swoją drogą gdyby ktoś pytał czemu mężczyźni nie chcą głosować w Polsce na lewicę, to tu ma odpowiedź.


@skitarii: Ale przecież głosują, połowa ich elektoratu to mężczyźni. Taki rozkład mniej więcej po pół ma każda partia w Polsce poza Konfederacją gdzie ich 2/3 wyborców to mężczyźni.
  • Odpowiedz
Ale przecież głosują, połowa ich elektoratu to mężczyźni. Taki rozkład mniej więcej po pół ma każda partia w Polsce poza Konfederacją gdzie ich 2/3 wyborców to mężczyźni.


@I_am_the_liquor: wśród lewicy połowa wyborców to mężczyźni?
  • Odpowiedz
@Bounty: Ja np. popieram lewicę, bo światopoglądowo jest mi do niej najbliżej, przede wszystkim jestem zagorzałym ateistą nienawidzącym kościoła, popieram UE, LGBT, ekologię, itp., więc nie ma w ogóle opcji popierania przeze mnie tych wszystkich prawicowych, prokościelnych, antyunijnych, konserwatywnych oszołomów z Konfy czy Pisu. Lewica też mi nie pasuje ani gospodarczo, ani pod względem praw mężczyzn, ale chyba nie mam innego wyboru. Mi pasowałaby partia egalitaryczna, dająca równe prawa i obowiązki
  • Odpowiedz