Wpis z mikrobloga

#ck3 jakieś sposoby aby zginąć? trafił mi się król który jest super luzakiem praktycznie nic go nie stresuje więc nie moge popełnić zamobójstwa. Ustawiłem na mistrza szpiegów typa który ma opinie o mnie -100 nadal nic. Pojedynki odpadają bo mój król jest takim genialnym wojownikiem, że nawet jak wybieram najgorsze opcjie to wygrywam. Wojen nawet nie mam z kim toczyć więc jako generał też nie umrze. Spiskuję przeciwko potężnym królom mając 5% szans na powodzenie a spiski i tak mnie nie zabijają co najwyżej wychodzi na jaw i tyle. #!$%@? mać. Musi być jakiś sposób. Następce mam genialnego i nie chcę żeby ten rządził 5 lat i umarł bo będzie stary, chcę żeby rządził jak najwcześniej.
  • 4
@Siemien: ja mam tak w swoim kraju, że dosłownie co władca umrze i nowy wchodzi to jest wojna domowa któatrwa około 5 lat. Po tym czasie już jest spokój bo buntownikom zabieram tytuł i daje zupełnie nowym osobom więc te mnie kochają, reszta która się nie zbuntowała po takiej akcji jest zbyt zesrana żeby mi się sprzeciwiać bo mam minimum 60 postrachu a najczęściej blisko 100. więc jest spokój aż włądca
@SEBZER ja zawsze staram się zrobić rush po tytuł królestwa to potem chociaż ziemie zostaja. Ale i tak. Miałeś 7k woja ? Cyk masz juz 2 bo twoi hehehe bracia dostali akurat te zamki które robiły najwiecej popa :D
@Siemien: Dlatego rodzine się zabija :) niestety jest to w ck3 utrudnione bo dzieci swoich nie mozna zabić spiskiem trzeba uwieżić i straić... co jest bez sensu bo w ck2 norlanie mozna bylo spiskować moderstwo wlasnych dzieci i tym samym majac tylko jednego syna nie tracic zadnej ziemi po ziedziczeniu