Wpis z mikrobloga

Hey Mirki i Mirabelki z tagu #psy Przymierzam się do zakupu pupila do domu (miałem od małego już 3 psiaki ;-) no i teraz brakuje jakiegoś towarzysza. Myślałem o #husky w związku z tym mam do Was pytanie jak ten psiak sprawuję się w takich warunkach domowych (mieszkanie 75 m2). Z góry dzięki za wszelkie informacje. BTW czytałem jakieś blogi itp ale chętnie bym usłyszał coś od kogoś kto faktycznie posiada tego psa od szczeniaka i może się kompleksowo wypowiedzieć w temacie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@netevil: blog znajomej. 4 husky i greyster w mieszkaniu. Tu można poczytać.
Możesz obserwować jej relacje na insta, bo to chyba jest najbardziej miarodajne. Tylko ona ma mixy i linie zaprzęgowe.
Generalnie mieszkanie to żaden problem, jeśli zrobisz z nim jakiś trening czy długi spacer. A dlaczego husky?
@netevil: Husky to bardzo specyficzne psy, w zachowaniu raczej przypominają kota niż psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)Skąd taki pomysł na tą akurat rasę? Serio jest bardzo trudna w prowadzeniu i codziennym życiu, mieszkanie to najmniejszy problem
no tak tylko shitzu wydaje mi się że mniej ruchu potrzebuje niż husky.


@netevil: Siorka ma shiitzu. I ten gamon daje rade po gorach lazic :PP Z takimi malymi lapkami :PP

Skoro nie masz calego dnia to zapotrzebowanie na mniej ruchu jest raczej plusem niz minusem?

Shitsiaki maja tak ze jak nie ma nikogo w domu to maja wywalone i se spia :P. Jak tylko sie ktos pojawi to cie maja