Wpis z mikrobloga

@lagi_mozgu weź sobie spójrz na cenę baryłki w złotówkach i cenę paliwa na stacji i porównaj ja z tym co było za PEŁO, jak Kaczyński krzyczał, że paliwo może być dużo tańsze.

@Komanczo91 największy sens to by miało, jakbyśmy wszyscy możliwie jak najbardziej ograniczyli jeżdżenie i kupowanie paliwa. Oczywiście, że nie każdy może pracować zdalnie i nie każdy ma możliwość dojechania do pracy rowerem. Ale większość posiadaczy aut może zredukować to ile
weź sobie spójrz na cenę baryłki w złotówkach i cenę paliwa na stacji i porównaj ja z tym co było za PEŁO, jak Kaczyński krzyczał, że paliwo może być dużo tańsze.


A co mnie peło? Czy ja bije do plemiennej wojenki?
Cena ropy przed wojną około 90$
Cena obecnie 122$

Cena dolara 1.02.2022: 4,01 zł
Cena obecnie 4,35 zł

Cena baryłki w zł przed wojną 360 zł
Cena obecnie 530 zł
Oznacza
Jak były protesty przy zakazie aborcji czy teraz na stacjach paliw to dużo ludzi pisało, że protestujący są #!$%@?, bo utrudniają przejazd przez miasto XD


@Damianooo_421: No to oczywiste, nie chce, żeby droge blokował mi jakiś zjeb, któremu nie podoba sie polityka demokratycznie wybranego rządu.
Dlatego z Polakami można zrobić wszystko, jakby Kaczyński zapowiedział, że od przyszłego miesiąca VAT będzie wynosił 50% to połowa by miała w dupie, bo nawet nie wiedzą co to a druga połowa najwyżej by komentarze na fb pisała.


@Damianooo_421: Do której połowy ty się zaliczasz?
Nowe partie są olewane


@uriel_ck: no niestety to ich wina, nie Polaków. Za porażkę partii odpowiadają tylko i wyłącznie osoby nią zarządzające. Modus operandi że osiąga się wyniki poniżej progu a potem wyzywa ludzi od idiotów nie jest tutaj rozwiązaniem.

@Spiderman no tak, to wina nowych i małych partii, że ludzie znają tylko pis i po i to w kraju w którym każdy jest doktorem nauk politycznych... Już nawet można nie
@spajdermen: nie rozpadnie sie. Wystarczy sobie przesledzic kim sa twarze tych protestow, ktor to ogarnia od zaplecza. Z jakimi srodowiskami sa ci ludzie powiazani. Nie napisze, ze to odpowiednik no ale to taki KOD a nie jakies pospolite ruszenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotre94: Francuzi to zły przykład. Po pierwsze te reformy były konieczne a i tak to był jakiś pikuś z tym co się #!$%@? na świecie. Francuzi mają prawo pracy z kosmosu, większość Francuzów mogłaby mniej zarabiać w zamian za vouchery na wakacje etc. Po drugie, oni demolują miasta nawet jak mecz wygrają albo są imieniny Jana.

Ale zgadzam się co do puenty, że Polacy w mordzie mocni. Dlatego górnicy i emeryci
@lagi_mozgu: Jakby wcześniej polski węgiel był tani i opłacalny. To że teraz paliwo jest tak drogie to m.in właśnie osiemnastki dla górników z których gówno mamy, a dokładamy wciąż do interesu bo jaśnie górnicy nie mogą się przebranżowić.
@matiJ: @spajdermen: @Slaw12: zmieniło się tyle, ile Macron zapowiadał w kampanii.

A kamizelki umarły bo to była banda matołów bez żadnych postulatów. Chcieli rozmawiać a jak doszli do głosu to zaczęli wymyślać jakieś komunistyczne gówna typu ograniczenie pensji i dom dla każdego xD