Wpis z mikrobloga

Mam pare pytań okolopodrozniczych. Na początku lipca planuje wycieczkę rowerowa. Start z #czestochowa pociągiem do ostravy i stamtąd już rowerem do #wieden #bratyslawa i #budapeszt powrot z budapesztu pociągiem z rowerem. Będzie nas 4ka.
No i mam problem- na stronie #pkp nie mogę kupić biletów do ostrawy- można kupić tylko na polski odcinek, do Katowic. O kupnie biletu z budapesztu wogole mogę zapomnieć ze strony pkp. Orientuje się ktoś jak mogę kupić te bilety? No i druga prośba jest o #nocleg w miastach które wymieniłem, może ma ktoś namiary na sprawdzone kwatery- oczywiście te z tańszych i gdzie będziemy mogli zostawić rowery. Dzięki z góry za pomoc
#podroze #europa #rower
  • 5
  • Odpowiedz
@kanciak12: co do noclegów, z doświadczenia wiem, że w hotelach nie ma problemu, żeby wziąć rower ze sobą do pokoju. Na Airbnb to w większości i tak wszystko się odbywa zdalnie, więc tym bardziej nie ma problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kanciak12:
Bilety kupisz w kasie międzynarodowej. Przez internet niestety nie ma takiej możliwości.
Z Budapesztu też kupisz, ale cenowo może się nie opłacać.
Napisz w tej na infozagranica@intercity.pl ile osób kiedy i jaka trasa, to ci podadzą koszt biletów.
  • Odpowiedz
@kanciak12: @Im_from_alaska: @pcela: jest w ogóle pociąg z częstochowy do ostravy? bo jeśli mowa o tym o relacji warszwa - praha przez ostravę to normalnie kupisz bilety przez internet - tylko promocyjne na stronie intercity.pl musisz szukać, z https://rozklad-pkp.pl się nie da, jakiś debil to wymyślił akurat, a na cd.cz kupisz bez problemu bilety bez żadnych wymysłów czy promocyjne czy nie, warto tam sprawdzić bo może być taniej kilka
  • Odpowiedz