Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: ale włąsnie z jaka opozycja oni sa zwiazani. Ktos popiera oficjalnie te blokady? Nie mam pojecia dlatego pytam. Czy to całkiem oddolny ruch? Ktoś sie pod to podpina jak np. pod protesty w czasach pandemii?
@szurszur: nie widziałem takiej informacji, pewnie jeszcze jest za wcześnie, jak się utrzymają to przyjdą i powiedzą że wspierają i będą pikietować z flagami partyjnymi, a jak w między czasie ktoś niedopałka piźnie koło dystrybutora, będzie afera i coś wybuchnie to wtedy to był ruch obywatelski, wiadomka poziomka..
@venividi: na rząd? nie - na protestującą opozycje - jak by Jaro Kaczo naprawde był szachistą 7D to jeszcze by po cichu dopompował ten protest tak by ludzie się jeszcze bardziej wkur****i, na sam koniec urządził jakaś prokowacja i procenty lecą jak w Fabryce Soplicy.
@NoJakNieJakTak: Ale żadna partia, z tego co wiem, za tym nie stoi, a sam protest imho nie jest jakiś taki zły znowu. Nagłaśnia problem i to że Orlen wysokimi marżami nabija sobie kabzę, gdy ludzie po 8zl za paliwo płacą.
@NoJakNieJakTak: Jakbym czytał wywód kuca, który narzeka że mu się protest nie podoba, bo przeklinajo, a poza tym to się nie da przez centrum przejechać.

Nadmieniam że cały ten protest koło #!$%@? mi lata, ale uważam że może narobić szumu wokół ostatniej polityki Orlenu z resztą już trąbią o tym proteście w mediach od wczoraj.

Ps. Prostest ma nawet ustalone godziny 16-18, więc jak chcesz to se jedz wcześniej zatankować i
@NoJakNieJakTak: Jak kobiety protestowały w całej Polsce to też miałeś pretensje, bo centrum miasta blokują? Przecież mogły se iść pod biura poselskie, a nie pikietować w centrum. No i te przekleństwa... Ja nie wiem jak to zniosleś XD
@NoJakNieJakTak: Ale przejechać przez centrum się nie dało, pod kościołami pikietowały i wgl. Rozumiem że musisz się teraz gimnastykować żeby tylko nie przyznać mi racji, że nie ma nic złego w takim rodzaju protestu.

Fakty są takie że utrudnianie życia innym jest immanentną częścią protestów, bo aby ten dal się zauważyć w społeczeństwie, musi być dla tego społeczeństwa zauważalny. Tak było z protestami kobiet, z rolnikami, którzy blokowali drogi krajowe i
@mel0nik: no i się udało, ja już nie mam #!$%@?, jestem przeciwko, 10/10

@venividi: w trakcie protestów tych pań nie było mnie w Polsce więc nawet mnie to nie bardzo zainteresowało, gdy wróciłem było już po fakcie dlatego zarzucanie dwójmyślenia jest z góry skazane na porażkę.
w trakcie protestów tych pań nie było mnie w Polsce więc nawet mnie to nie bardzo zainteresowało, gdy wróciłem było już po fakcie dlatego zarzucanie dwójmyślenia jest z góry skazane na porażkę.


@NoJakNieJakTak: Mnie nie dotyczy, więc gitara XD

Rozumiem że masz rozpaczliwą potrzebę aby zatankować jutro swój samochód akurat w 2 godzinnym okienku między 16 a 18? XD

Poza tym mówiłeś wcześniej o "ludziach". Czyli co, strajk kobiet "ludziom" nie
@venividi: tak, konkretnie w tamtych godzinach, bo wtedy sklep jest otwarty a ja mam czas, i co? :)

Czyli kuc w czasie strajku kobiet miał pełne prawo żeby go dyskredytować, bo jemu akurat przeszkadzało?


oczywiście że miał prawo, z tym że raczej doszukiwał się na siłę - za to tutaj? bez wątpliwości szkodnicy.
oczywiście że miał prawo, z tym że raczej doszukiwał się na siłę - za to tutaj? bez wątpliwości szkodnicy.


@NoJakNieJakTak: Ty się wcale nie doszukujesz na siłę.

No nic, myślałem że masz trochę więcej RIGCZU i przybijesz piątkę logice, a Ty poszedłeś full kuc mode. Smutne.