Wpis z mikrobloga

To jest jedną z najbardziej gównianych książek jakie w życiu czytałem. Grafomania wyższych lotow ale i tak plusik bo gówna też warto czyta


@stulejan_perspective: a co czytałeś co jest dobre niby, guwniarzu.#!$%@?, co? Koniecznie musi być smutne, nudne i werystyczne?

Mi się podobało bo dostałem najfajniejsze elementy romantyzowanego późnego średniowiecza, powieści pikarejskiej i ciekawie autystycznej wizji świata, która tak mi się podoba w Sapkowskim - ludzie w jego książkach po prostu
  • Odpowiedz
To jest jedną z najbardziej gównianych książek jakie w życiu czytałem. Grafomania wyższych lotow ale i tak plusik bo gówna też warto czytać.


@stulejan_perspective: Gówno prawda, fajna powieść historyczna, umiejscowiona w ciekawym okresie (wojny husyckie). Ma postacie z charakterem, wciągająca fabułę. Tak, jest to rozrywkowa książka, ale to też powieść historyczna - można się czegoś dowiedzieć, a jak ktoś się zainteresuje tematem to poczyta później na własną rękę.
  • Odpowiedz
@lenythenub: jedna z lepszych powieści historycznych jakie czytałem. Pardon, słuchałem, bo oczywiście słuchowisko jest wyborne jak już wyżej zostało wspomniane. Właściwie to 3 razy całe przesłuchałem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Dymass @elukubracja_depresji @Jaca656565 @trtrtrtr @Kai @AgentGRU @Tyler_Durdeen Dzięki wielkie za odpowiedzi:) Będąc fanem Wiedźminowych gier powinienem w sumie wziąć się za czytanie właśnie tejże sagi, ale jakoś uczepiłem się niecałe dwa miesiące temu trylogii husyckiej, którą dopiero teraz zaczynam czytać. Wcześniej miałem zbyt dużo dystraktorów w postaci obowiązków służbowych i pracy magisterskiej, która swoją drogą nadal cienko przędzie;p

Wiedźmińskie opowieści zostawiam sobie na później:)
  • Odpowiedz
@lenythenub: Szczerzej to mi trylogia husycka nawet bardziej siadła niż wiedźmin. Te ostatnie tomy wiedźmina trochę już mnie nudziły, a tutaj mamy 3 książki, gdzie cały czas jest ciekawie.
  • Odpowiedz