Wpis z mikrobloga

Czy Wasze firmy wysyłając Was na różne eventy (w tym firmowe), które są daleko od miejsca Waszego zamieszkania poza opłaceniem Wam transportu i noclegu oferują jakąś kompensację? Np. wypłata za każdy dzień wydarzenia jak za normalny dzień pracy, długa podróż też liczona jako czas pracy, przerwa od pracy w przypadku kiedy jest krótki odstęp między zakończeniem podróży a kolejnym dniem pracy, jakaś dieta?

Zauważyłem, że u mnie robią takie wydarzenia tak, żeby nachodziły na weekend i tłumaczą to tym, że to luźne spotkania, okazja do integracji której nie było odkąd pojawił się covid no i w sumie to nic nam nie przysługuje, tym bardziej ludziom na b2b (°°

#it #programowanie #praca #pracbaza #programista15k
  • 12
  • Odpowiedz
Jak B2B to wszystko zależy od Twojej umowy. Jak etat to normalna delegacja z rozliczeniem diet. Pamiętaj tylko ze jak na evencie jest żarcie i jest w hotelu to dieta wynosi 10 PLN
  • Odpowiedz
  • 2
@wanderlust00 no ale nie masz chyba obowiązkowej listy obecności? :)
Jak by mi kazali gdzieś dymać w weekend w czynie społecznym to bym raczej podziękował.
  • Odpowiedz
@wanderlust00: tez #it, u mnie eventy sa tylko w tygodniu. za pare tygodni mamy integracje w US rowniez w tyg: wylot w pon powrot w sobote rano.
przelot jak zawsze klasa biznes
jako dieta 100$ na dzien na wydatki- platnosc firmowa karta kredytowa.
  • Odpowiedz
@retardo: @WyjmijKija: nie chodzi o integracje a bardziej o konferencje czy szkolenia (teoretycznie dla chętnych, ale oczekiwanie jest że będzie każdy), które są argumentowane "anon spotkasz się z zespołem po 2 latach, piwko wypijecie wieczorem na koszt firmy" :P
  • Odpowiedz