Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się nad zmianą firmy. Obecna mi nie leży i chciałbym przy okazji zmaksymalizować moją stawkę na B2B. 11 lat doświadczenia w 7 firmach, kilka korporacji z branży logistycznej, ubezpieczeń, retail, Java, Spring, Kubernetes, Cassandra, Kafka. Angielski na poziomie komunikatywnym.

Myślałem o roli #techlead, ale nie wiem czy bez oficjalnego doświadczenia w tym obszarze będę w stanie gdzieś się załapać. Nie wiem też, czy jest to warte zachodu, skoro będąc seniorem można mieć fajne stawki. Nie wiem też, czy B2B i bycie tech leadem idą w parze. Co uważacie?

Odnośnie stawki, myślę teraz o 210zł netto/h lub odpowiednik w innych walutach - co o tym sądzicie? Celować wyżej/niżej?

Macie do polecenia jakieś firmy warte uwagi, które niekoniecznie będą widoczne na popularnych portalach?

#programowanie #programista15k #programista30k

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f78fe68addb1e4b42ef0c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 15
@fortySeven: wiesz co mam sentyment do firmy w ktorej pracuje. Na prawde lubie szefa lubie ludzi ... i niedawno rozeslalem CV-ki i zrezygnowalem z rekrutacji. Mam w prywatnym zyciu #!$%@? - to nie czas. Dziecko w drodze dom w remoncie ....
@keton22: Mowisz to z perspektywy rynku pracy w Polsce czy za granica? Bo tak samo moge powiedziec ze 60 dolarow to moja firma płaci juniorom w USA i powinienes miec minimum 100 jako senior. 210 zł ma godzine to bardzo fajna stawka na seniora, jak na Polskę. Jezeli chcesz kontrakt za granica to inna kwestia, zwłaszcza ze masz wieksza szanse gownoprojektu za troche wiecej kasy.