Wpis z mikrobloga

@Adrian77 a koniecznie telefon musi być? Jak tak to najlepiej dokupić zewnętrzny mikrofon, jak nie to osobny rekorder. Ja mam zoom h1n i robi robotę, ale na koncert typowo to bym się szarpnal na h2n
  • Odpowiedz
@trzyakordy: Obraz też mnie interesuje, a sam rejestrator obrazu nie zarejestruje. Wątpię, że mnie na koncerty będą wpuszczać z mikrofonami albo taki rejestratorami. Przede wszystkim byle dźwięk nie trzeszczał i głośność była odpowiednia. Kiedyż kupiłem używaną Lumię za około 100-200 zł i nagrywała spoko, ale bardzo cicho.
  • Odpowiedz
@Adrian77 robiłem w zeszłym roku research w temacie bo szukałem sprzętu do nagrywania moich gitarowych wyczynów live, akustyk, to stricte z telefonów odkryciem nie będzie, że krolowal iPhone
  • Odpowiedz
@Adrian77 ja też nie jestem taki bogaty (jeszcze:D) żeby nowe iphony kupować, dlatego też mam tego h1n. Ogólnie na YouTube przed kupnem oglądałem dużo testów jak np gość nagrywa po prostu iPhone, potem iPhone plus zew. Mikrofon, potem kamera itd. i były zauważalne różnice, ale w Twoim konkretnym wypadku kupiłbym chyba Po prostu najnowszego jaki byłby w moim budżecie, ja już dawno oduczylem się zabawy w zabytki
  • Odpowiedz