Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kici, można obserwować - #kotkawandzia

codziennie rano, szczególnie gdy jest ładna pogoda, chcą być wypuszczane na balkon, ale ona prosi o to najbardziej, mimo ze nie widzi () to dla niej właśnie jest to największa frajda. Umie wdrapywać się już wszędzie i grzecznie sobie nasł#!$%@?, samochody, karetki, ptaki.

W komentarzu filmik gdy czesze Wandzie, a Rysiu pomaga mi w upiększaniu jej i myje ją od góry do dołu ( ʖ̯)

Wandzia straciła wzrok gdy miała je otwarte dopiero przez kilka tygodni najprawdopodobniej. Miała koci katar, została porzucona przez mame lub sama jej uciekła - miała dwa miesiące i znaleźli ja między samochodami ze skorupa z ropy, krwi i piasku zamiast oczu. Żadnego nie dało się uratować, ale lepiej, ze stało się to wtedy niż np teraz, bo pewnie ciężej byłoby się jej przyzwyczaić.

#chwalesie #kot #kotki #zwierzaczki #zwierzeta #pokazkota
czaszkopranie - tag mojej ślepej kici, można obserwować - #kotkawandzia
 
codzienni...
  • 22
@Zjedzon: super! Tam gdzie rzucę jakaś kulkę z mniejszymi kuleczkami w środku, tam pobiegnie i znajdzie ja nawet jak już się nie rusza i nie wydaje żadnego dźwięku ta piłeczka, jak koty się tłuką gdzies obok niej, to siedzi chwile nasł#!$%@?ąc i już po chwili się im #!$%@? w paradę idealnie w nich wbiegając i tłucze się razem z nimi XD najsmieszniej jest właśnie jak się bije z innymi kotami, bo
@czaszkopranie: jeśli to ta tania plastikowa siatka ogrodowa (tak wygląda) to weź reguralnie sprawdzaj czy jest cała - znajdowałam sporo otworów w zabezpieczającej regał z roślinami, kotkom łatwo ją przegryźć albo pazurkiem przy wspinaczcce
@cielak44: wszystko na pamięć i węch, porusza się tak jakby miała oczy, rzadko w coś wpada albo zapomina gdzie coś jest, to już bardziej przez nas jak np za daleko odsuniemy stół i ona wejdzie w nogi, czy jak wpadnie w torby z zakupami które się położy po powrocie do domu obok drzwi. Poza takimi sytuacjami, wszystko normalnie