Wpis z mikrobloga

Pisowcy ostro na głównej dyskredytują pomysł protestu i wszystko co z nim związane. Emocjonalne:
1. nie przeszkadzajcie normalnym ludziom, w domysle ci normalni będą płacić ile wlezie a ty jesteś antypolakiem bo śmiesz wyrazić swoją dezaprobate.
2. ludzie chcą w spokoju pracować na orlenie. kolejna próba emocjonalna.
3. Policja musi podjechać a w tym czasie moze sie zdarzyć coś złego. Kolejna emocjonalna zagrywka.
4. ośmieszanie aut nagranych w bielsku. Ze stara BMW, że wieśniaki.

Nie dajcie się na to nabierać.
#bekazpisu #inflacja #orlen

@orlen_lite nie wstyd wam?
  • 79
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: z drugiej strony mamy wojnę za miedzą, a każdy protest teraz to destabilizacja, na której nie powinno nam w tym momencie zależeć. Warto się zastanowić, czy na pewno działamy w swoim interesie czy niekoniecznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
z drugiej strony mamy wojnę za miedzą, a każdy protest teraz to destabilizacja, na której nie powinno nam w tym momencie zależeć. Warto się zastanowić, czy na pewno działamy w swoim interesie czy niekoniecznie.

@zdolny_ale_leniwy:

Aha, no tak. Inne państwa się #!$%@?ą więc nie protestujmy przeciwko pogarszaniu warunków życia bo będzie to destabilizacja. ()

Czego destabilizacja? Ruskie po cichu do nas wjadą i nikt nie zauważy?
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ja tylko dodam swoje 5 groszy. Każdy protest antyrządowy powinien mieć 100% społecznego przyzwolenia. Każdy, kto działa na szkodę protestujących jest zwolennikiem rządu. Może brutalne, ale czas na pół środki powinien się skończyć dawno temu i wobec tego albo jesteś z nami, albo przeciw.
  • Odpowiedz
@zdolny_ale_leniwy:
Zdajesz sobie sprawę, że taka postawa jak twoja jest zajebiście na rękę każdemu opresyjnemu rządowi? Ot, można wskazać dowolną przyczynę, przez którą akurat w momencie wprowadzenia jakiegoś zamordystycznego prawa protesty są niewskazane, bo to "destabilizacja" i cyk - część pożytecznych idiotów w to uwierzy, część bojaźliwych się posłucha, a resztę się spacyfikuje. A za pół roku już wszyscy się przyzwyczają, że odebrano im kolejną cząstkę wolności, bo przeciętny obywatel ma
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Policja zawsze tankuje 1 każdego miesiąca, wszystkie wozy na raz. Dostają chyba kartki na paliwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze wtedy mam problem wepchnąć się pomiędzy lodówy bo najchętniej to by korzystali ze wszystkich dystrybutorów na raz i blokowali przez godzinę stacje
  • Odpowiedz
@Devilus: no to idź i protestuj. Na szczęście mamy jeszcze wolność słowa w tym kraju, więc wyraziłem swoją opinie. Ja protestować nie będę, ale przeszkadzać protestującym też nie będę. Zresztą w tym momencie mam trochę problem z jednoznacznym wskazaniem winnych. Wiem, że dla wielu to oczywiste, że wszystko to wina PiS, tak jak kiedyś wszystko było winą Tuska, ale rzeczywistość jest bardziej złożona. Nie widzę, żeby wszyscy żyli jak pączki w
  • Odpowiedz
@Krupier: a dlaczego te warunki się pogarszają i jakie masz na to rozwiązania? Czego konkretnie oczekujesz od rządu? Jeżeli cena paliw w Polsce to wina PiS to dlaczego poza Polską jest jeszcze drożej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: a dlaczego te warunki się pogarszają i jakie masz na to rozwiązania? Czego konkretnie oczekujesz od rządu? Jeżeli cena paliw w Polsce to wina PiS to dlaczego poza Polską jest jeszcze drożej?

@zdolny_ale_leniwy:

Ja nigdzie nie napisałem, że podwyżki to wina PiS, ale PiS ma narzędzia do tego by te ceny paliw były jednak nieco mniejsze niż są obecnie. Skoro z tych narzędzi nie korzystaja to działają na szkodę
  • Odpowiedz
@dumahpl: Nie wiem z czego się śmiejesz skoro wolność człowieka stoi dużo ponad tym że zapłacisz x złoty więcej za benzynę i jak widać dla większości społeczeństwa też wolność jest wartością nadrzędną.
  • Odpowiedz