Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PMNapierala: Przecież prawo antyaborcyjne te kundle chciały zaostrzyć już wcześniej.

Co takiego porównywalnego kalibru zrobiło wg ciebie PO, że wolałeś pisowców? Zamordystyczny, katolski, antyliberalny i antydemokratyczny smród unosi się nad tymi pisowskimi miernotami od lat, do tego istniała już próbka stylu ich władzy w latach 2005-2007 (pomijam skrajny nepotyzm i bycie nieudacznikami, bo jak widać 7 lat sasinady nie było w stanie cię przekonać xD). Autentycznie mnie to ciekawi.
@instalacja: po też kradło, a pis wydawał mi się sekularyzatorem, przez PiS ludzie zrywali z KrK i zaczynalo byc zachodnio. Mnie ciekawi czemu myślisz, że prywatne względy są najważniejsze? Bo tak jest u Ciebie? #!$%@?ł mnie Moraw że w czasie wojny u sąsiadów kłóci się z innymi krajami NATO to DYSKWALIFIKUJE bardziej niż cokolwiek innego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
po też kradło

No prośba, jakie skale my tu porównujemy? Obsadzenie Grada w PGE EJ1 i smród korupcji wokół hazardu (za co poleciały głowy, przypominam) do rozniesienia na strzępy kadr właściwie całej energetyki (aż po PGNiG, Orlen i Lotos), a także PZU, PGZ, kolei czy nawet głupiej stadniny koni, żeby tylko swoi mogli się nazrec jakby jutra miało nie być?
Wydawało mi się, że włożenie palca do tortu a zaje*anie go z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PMNapierala: Nie wiem co masz na myśli pisząc "prywatne względy".

Pisowcy kłócą się ze wszystkimi od początku (w 2005-2007 też tak było, chociaż chyba na mniejszą skalę), więc nie wiem skąd pomysł, że zdrowe zmysły i jakikolwiek orient na to co się wokół dzieje magicznie się w nich pojawi. Bezmyślne stawianie na Trumpa aż do ogłoszenia wyników to tylko jeden z przykładów partactwa. O byciu posuwanyn przez Orbana przez tyle lat,
O jeju to nic nie można powiedzieć na Francję ? Akurat dobrze, że mówi bo #!$%@? te telefony Makrona do Putina są śmieszne i jeszcze wypowiedź, że Rosja musi wyjść z twarzą z tego konfliktu... To niech jedzie #!$%@? i powiem to ludziom w okopach lub tym którzy stracili bliskich. Pewnie już dalej chce handlować z Rosją tak, jak Niemiaszki...
@PMNapierala: no, ale prosze wytlumacz mi jedna rzecz bo ogladalem kilka twoich filmow, w ktorych tlumaczysz zachowanie macrona tym szantazem itp.
No to czy on nie powinien teraz tymi firmami wyjechac z rosji? bo jak nie to wychodzi na to, ze blefowal
@PMNapierala: ok, ale z politycznego punktu widzenia to byl w takim razie tylko nieudany blef

o ile rozumiem koniecznosc zblizenia z francja w kwestii atomu, to mam obawy, ze francja troche nie rozumie rosyjskiego zagrozenia dla krajow bylego bloku wschodniego i chociaz mamy gwarancje militarne i ogolne wsparcie francji to takie nieudane blefy wzmacniaja propagande uprawiana przez rosje i ich myslenie, ze ogolnopojety zachod nie trzyma jednej strony (nawet jak trzyma)