Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podarowanie mojej matce (lvl 56) smartfona z dostępem do Internetu to był największy błąd, jaki popełniłem (do tej pory ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Lata mi koło dupy to, że siedzi do 2 czy 3 w nocy na tym telefonie, a potem musi na 7 do pracy wstać - sam jak byłem młodszy to siedziałem po nocach pykając w metinka, bo na DT w końcu nikt mnie nie zabije XD Ale to polityczne szambo na facebook czy YT zrobiło jej kisiel z mózgu. Jakieś spiski polityczne, reptilianie, żydzi, COVIDy, goście nadający z ciężarówek czy #!$%@?ący o jakichś szwabach. Moja matka zawsze była toksyczna i z natury zła (dzięki tato za przestrogeXD), ale po dostępie do Internetu jest kilka razy gorzej.
Myślałem "#!$%@?ł to pies" - w końcu nie idzie na ulice i tego nie rozpowiada, nie? ...NIE?
Zaczęła udostępniać "materiały" na swoim profilu na FB i teraz cała rodzina, wie że ma problem. Dodatkowo dorabia sobie jako fryzjer i OPOWIADA O TYCH SPISKACH KAŻDEMU. Liczba klientów dzięki temu spadła o jakieś 50%, ale Ci "pozytywnie zakręceni" lubią o tym słuchać i wzajemnie z moją matką wymieniają się nowinkami co tam słychać w szurskim świecie (jak np. kto ostatnio słuchał jakiegoś Jacka jadącego do pracy co pluje się na strimie, że mu wolność zabierają). Na wiosce już gadajo XD
Próby dyskusji i wyjaśniania czym jest manipulacja spełzła na niczym - nie przyjmuje do siebie żadnych wiadomości.
Ktoś miał podobny problem i wie jak wybić z głowy te bzdury?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #szury #wyznanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629dc13e18ae3c6be4fa4d87
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Podarowanie mojej matce (lvl 56) sm...

źródło: comment_1654530051jxl8wN212P6JXK3Je88EeY.jpg

Pobierz
  • 6
ZdrowyOgrodnik: U mnie podobnie, Ojciec przekroczył 50 pojawił się covid i maszyna ruszyła...
Filmy z żółtymi napisami, "audycje" na YT jakichś emerytów z zagranicy co uważają się za oświeconych, "obudzonych", transmisje na rum*le z Jerzym Ziębą - mówią o jakichś energiach, kreacjach, rzeczach niestworzonych, nawet są tam osoby co słyszą jak drzewa do nich mówią?.
Teorie ewolucji darwina odrzuca, wszystkie "szczypawki" złe nawet te nie na covida, atlantyda, Bill Gates chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: jeju jak bym o moich rodzicach czytała. Totalnie zamknęli się w swoich bankach informacyjnych (każdy z rodziców w innej) i nie wpuszczają do siebie żadnych argumentów. Jak coś im się zaczyna nie zgadzać to idzie typowe "wy jeszcze jesteście za młodzi aby to zrozumieć, poczekajcie aż będziecie w naszym wieku", albo w przypadku medycyny (mama fanka Zięby i teraz mocno ciśnie restrykcyjne keto unikając węglowodanów nawet w warzywach, mając jednocześnie