Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesny_Chrust: ja składając wniosek w swoim banku (mBank) to czekałem jakieś 5 min ( ͡° ͜ʖ ͡°), kolega przenosił z ING do millennium niedawno to na decyzję w millennium czekał kilka dni. Także trochę długo się wydaje.
@Lesny_Chrust złożyłem 16 w aplikacji banku jeszcze nie widzę, ale na infolinii powiedzieli, że mają już w systemie i ratę będą liczyć wg nowych zasad od 16 po podpisaniu

Od złożenia wniosku do podpisania aneksu jakieś 2 tygodnie
@Lesny_Chrust: Składałem wniosek 29.03 i dopiero 24.05 była decyzja pozytywna. W moim przypadku musiałem do nich regularnie pisać na chacie z pytaniem o status wniosku bo o niczym mnie nie informowali.
Podjęli go dopiero na początku maja. A dodatkowo 3 razy musiałem jeździć podpisywać informację o ryzyku bo analityk co chwila odrzucał to co oddział wygenerował. Dopiero kiedy przez godzinę siedziałem w banku i pracownica oddziału na bieżąco wyjaśniała z analitykami
@Lesny_Chrust: składałem
Milenium: składałem 21 marca, aneks gotowy był jakoś w połowie maja. W między czasie byłem 3 razy w oddziale na nowo podpisywać to samo bo nie mieli jeszcze w marcu wzorów dla wiboru 3m (na początku podpisywałem na 6m i oto pytałem i było ze tak musi być.) później, ze brakowało jakieś kwoty, później coś tam jeszcze. Oczywiście do póki sam nie dzwoniłem żeby się dowiedzieć do nikt mi
@rtg_: W międzyczasie byłem raz w Banku się zapytać o co kaman. Bo w ogóle na infolinii powiedzieli mi, że już aneks czeka w oddziale, a w oddziale że wcale nie - ale mniejsza o to. Niby jak ktoś złożył przed 15.03 to szło dosyć szybko, a potem to już masakra.
Dostałem info, że rozpatruje to ten sam dział co ogarnia przyznawanie kredytów. Doszło w ciul wniosków o aneks, ale dział
15 marca byłem w oddziale, wczoraj dopiero w aplikacji aneks wszedł w życie, pobrali 200zł za aneks i co najlepsze pobrali już wyższe oprocentowanie za poprzedni miesiąc, czyli zwrócili mi na konto poprzednią kwotę za kredyt i pobrali już nową ze stałym oprocentowaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lesny_Chrust: Ja złożyłem gdzieś w połowie kwietnia i jeszcze nie mam żadnego info. Babeczka w Millennium powiedziała, że w sprawdzają wnioski z marca jeszcze bo był taki bum ze ludzie się rzucili na to. A przed chwila babka na chacie mi napisała, że w przyszłym tygodniu powinienem mieć decyzję.