Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kotki, można obserwować - #kotkawandzia

jest niewidoma od zawsze raczej, miała koci katar, te oczy nie zdążyły jej się pewnie nawet dobrze otworzyć, znaleziono ja gdy miała dwa miesiące gdzies pomiędzy samochodami, z nami jest już jakies 4 miesiące, tak wiec miesiąc-dwa i będzie miała rok
Strasznie towarzyska, radzi sobie super, czasem na wykopie doradzają mi żebym ją uśpiła i zakończyła jej męki, dlatego na wstępie w poście muszę mówić, ze lepiej by było jakby stara cie uśpiła, bo jak pisze to w komentarzu, to moderator usuwa to co ja napisałam, ale jak ktoś mi pisze ze mecze zwierzaka który pewnie marzy o śmierci i mam uśpić zdrowego, normalnego kota który cieszy się życiem, to jest wszystko w porządku

najbardziej na świecie chciałabym żeby moj kociak nie musiał się czuć gorszy, umiał wszędzie wchodzić i żeby zawsze wygrywała bójki (jak się tłucze to jest nie do zatrzymania, pierze kota który wchodzi jej w drogę płaska łapa uderzając o łeb, luje ogluszacze jak u bonusa bgc)
specjalnie dla niej kupilismy duży drapak, który zajmuje dużo miejsca, do tamtej pory używaliśmy małych i kartonowych bo pozostałej dwójce kotów wystarczało to do ostrzenia pazurków, ona chce i lubi się wdrapywać.
Jest tez zabierana wraz z innymi kotami na spacery w przyczepce rowerowej dla dzieci (polecam każdemu, koszt około 800 zł ale można zabierać koty na spacer ( ʖ̯))

Jedyne różnice jakie widzę pomiędzy nią a reszta kotów, to ta, ze ona lubi być czesana i kiedy podstawi się jej pod łepek dłoń, ona położy na nią łeb i tak zostanie ()

#pokazkota #kot #koty #zwierzaczki #zwierzeta #kotki #chwalesie
czaszkopranie - tag mojej ślepej kotki, można obserwować - #kotkawandzia
 
jest nie...

źródło: comment_1654506549MGCOV9yfEn2VE2SmTgika8.jpg

Pobierz
  • 25
@czaszkopranie: to może ludzi niewidomych też od razu poddać eutanazji, idąc tokiem myślenia idiotów. Niewidomy kot w domu jak się nauczy rozkładu pomieszczeń to sobie spokojnie radzi, od czegoś ma też wibrysy. Resztę na węch i słuch. Ludzie to mają nasrane jednak w głowach. Kuzyn ma kota bez łapy i radzi sobie dobrze, tylko przy bójkach musi jedną łapą machać dwa razy szybciej ;). Kot, nie kuzyn.
@Wight: gdzies przewinęło mi się tez „porównywać człowieka do zwierzęcia…” i słowo „bambinizm” gdy właśnie zostało rzucone, ze to to samo co eutanazja niewidomych ludzi XDDD
@cutecatboy: obraca łepek za dźwiękiem bardziej, niż koty z oczami () i umie mrugać tymi miejscami po oczach, wyglada jakby je odkładała na trochę po prostu, jak okulary XD
@Jabel: nie, jak ja znaleźli to miała tam już głębokie rany i wyzarte te oczka, z ropą i krwią, na to się nic nie da poradzić, czasem daje się uratować jedno, często widuje zdjęcia i filmiki kociaków z jednym oczkiem
miałam kociaka dwa lata temu z kocim katarem i oczy zarastały mu ropa i były jak skorupa, mamy go od pani która opiekuje się wieloma kotkami (musi być taka lokalna kociara
@Jabel: haha, ojej <3 dziękuje, ale Wandzia jest już zdrowa jak rybka, z miesiąc temu, może trochę ponad, zdjęliśmy jej fartuszek po sterylizacji, mam w planach ja zabrać w niedalekiej przyszłości na badanie i dopowiedzenie na pytanie, czy usuwając jej oczy, nie naruszyli jakoś noska lub rzeczy przy nim, albo czy przy okazji z oczami nie trzeba było czegoś tam zaciągnąć czy zszyć bo ten kot śmiesznie chrumka, ale ona serio