Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: nieprawdą jest to co pan mówisz. Quin miał juz na pieńku, ostatnie playoffy, dziwne minuty, brak defensywy na łuku. Wcale to nie oznacza rozpadu duetu @Deska_o0: i twoja statystyka jest głupia. Łykasz espn.

Jak się rozpadną to nie przez to, ze tam jest za mało podań, bo one nie wynikają z planu tylko z tego jak drużyny bronią pnr mitchella.
twoja statystyka jest głupia


@iAmTS: statystyki które pokazują coś czego nie chcemy widzieć som gupie xD

nie wynikają z planu tylko z tego jak drużyny bronią pnr mitchella.


@iAmTS: tak oczywiście dlatego jak ma wolnego Goberta i kogoś krytego to w 99% przypadków wybierze tego który ma krycie a nie ma na imię Rudy ( )
@Deska_o0: nieprawda, widziałeś moze ze 3 sytuacje, kiedy w pełni można to uzasadnić byciem zastawionym, albo tym ze nie widział. Plus Gobertowi #!$%@? podasz to wypluje xD To nie jest dobry producent punktów per asysta, jak nie stoi sam pod pustym koszem.

Głupie jest to, ze wyciągasz liczbę i sobie dorabiasz historię. Przeciez każdą narrację tak można cisnąć.

widziałeś moze ze 3 sytuacje, kiedy w pełni można to uzasadnić byciem zastawionym, albo tym ze nie widział.


@iAmTS: skoro wiesz lepiej co ja robię i co widziałem to nie widzę sensu próbować z tobą dyskutować, zachowujesz się jak rozwydrzona nastolatka którą atakują fakty

typ się spłakał


@LebronAntetokounmpo: teraz jeszcze przeczy faktom bo som gupie
od kiedy dyskusja z przykładami to rozwydrzenie?


@iAmTS: i to mi śmiesz zarzucać projekcję po tym jak "argumentem" nazywasz to że wiesz lepiej co robię ja ode mnie, zdrowe odklejenie xD

Fakt jest taki, ze stary ci do wanny wchodził


@iAmTS: mogłeś ujawnić że jesteś patusem z nizin społecznych wcześniej, nie traciłbym czasu na odpisywanie czemuś takiemu, ale mogłem się spodziewać, nikt z minimum RiGCz nie kibicuje mormonom
jak ktoś mnie wyzywa i odpowiadam


@iAmTS: nic takiego nie miało miejsca, skończ wreszcie kłamać, albo podziel się źródłem

ja ciebie na czarno, ty mnie


@iAmTS: jeszcze czego, będę patusa słuchał, nie zaśmiecam czarnej wami, dodaje notatki i później mam bekę
@iAmTS: prosiłem żebyś skończył kłamać, zwróć się z prośbą o wyjaśnienie moich wpisów do kogoś potrafiącego czytać ze zrozumieniem ponieważ gubisz się we własnych bredniach

liczbami to możesz argumentować wszystko bez odpowiedzi z twojej strony.


@iAmTS: nie jestem patusem twojego pokroju żeby sprzeczać się z faktami które przedstawiłeś, nie wiem po co miałbym to robić, przeciez bez Kawhiego Raptorts ma lepszą obronę, a Rudy najlepszy inside score%, miałeś przecież dodać