Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po miesiącu oczekiwania aż mi się zachce wieszam ledy pod taki wichajster, taki tenteges, cokół, czy jak to się nazywa. Kwestia podłączenia trzech kabelków w odpowiednie miejsca i podklejenia wszystkiego pod tę wnękę. W oczach różowej kolejny raz urosnę do rangi jakiegoś magika, eksperta wszechrzeczy, pana domu i ogniska domowego. Dużą rolę odgrywa tu marketing, same słowa jak miernik prądu, pistolet do kartusza, sterownik, czy wyłączenie prądu w całym domu budzą w niej respekt i uznanie dla mojego kunsztu majstra oraz profesjonalizmu. Jak podłączyłem zlew i zmywarkę, to całej rodzinie wysyłała fotki jaki ze mnie robotny i zdolny chłop, a ja sobie po prostu rurki połączyłem, ale używałem słów jak zawór, przelew, zacisk ślimakowy, czy przedłóżka. Polecam takie manewry taktyczne w związkach.
#rozowepaski #oswiadczenie #zwiazki
Pobierz Krachu - Dzisiaj po miesiącu oczekiwania aż mi się zachce wieszam ledy pod taki wicha...
źródło: comment_16544177294HToFBXkxTKs2DRn6GnXWF.jpg
  • 10
@piteross chłopie, sama przyjemność. Już kilka fachowców u mnie było, 3/4 #!$%@?ło robote. Meblarze taką fuszere odstawili, że wkraczam z firmą na drogę sądową. U siebie robię jak u siebie. Nie znam się, ale jak na razie niczego tak sakramentnie nie #!$%@?łem. Fajne uczucie jak coś wyjdzie, no i różowa tylko browary schłodzone donosi dla montera, a garnki na obiad trzydaniowy codziennie aż kipią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krachu: robię dokładnie tak samo. Jeszcze żeby przypadkiem się nie kręciła za dużo i nie zadawała pytań zbędnych, to specjalnie wezmę trochę więcej narzędzi niż potrzeba i poprzeklinam pod nosem na to jak ktoś kto robił kiedyś to #!$%@?ł, i ile ja teraz muszę poprawić zanim będę mógł zrobić to co planowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)