Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem #garmin z myślą o używaniu też na basenie. Czy ktoś testował, czy sprawdza się przyzwoicie? Do tej pory używałam tylko opasek sportowych i zdarzało się, że opór wody wyłączał mi trening ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
@ShortyLookMean: to co powiedziałem - bez zabaw. Trening to trening, a nie zabawy ze zmianą styli na długości basenu. Odbicia muszą być. Wtedy nie ma problemów z naliczeniem długości i rozpoznania styli.

@ode45: moja małżonką używa fenix 6s i również sobie chwali
@ode45 mój fenix tez wszystko bardzo ładnie zlicza. Problem zaczyna jak na przykład wpadniesz na kogoś kto płynie przed tobą, wtedy może naliczyć dodatkowa długość, ale da się to potem naprawić edytując trening przez specjalna stronkę
@ode45: bez problemu o ile podasz odpowiednią długość basenu i nie ma cyrków w stylu zakorkowanego basenu..
tak do bez problemu liczy, ponad 100 długości a on ani razu się nie pomylił.
@ode45: Spokojnie liczy dobrze nawet jak zmieniasz styl, tylko polecam robić samemu pauzę między seriami, bo podczas odpoczynku może naliczać baseny. A jak ktoś wyżej napisał, jak zmieniasz nagle szybkość podczas płynięcia jak ktoś Cię zablokuje to może doliczyć baseny. Da się to edytować, ale jak chcesz zmierzyć czasy na konkretnym dystansie to warto znaleźć pusty tor/ludzi w swojej szybkości.