Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem na etapie kompletowania AGD do mieszkania i chciałbym poczytać co myślicie o tym zestawie - kontrpropozycje mile widziane:

1. Lodówka BEKO BCNE400E50SHN (tutaj akurat pewnie zostaje, bo chce lodówkę 70cm do zabudowy a na rynku są tylko modele BEKO i Whirlpoola)
2. Piekarnik (do 3500): jako, że zależy mi na parze i pyrolizie to wchodzą w gre modele electroluxa, obecnie waham się pomiędzy SteamBake a SteamCrisp (EOD6P71Z lub EOC8P39WZ)
3. Zmywarka (do 1700) : tutaj chyba Beko, obecnie waham się między dwoma modelami: DIN28423 i DIN28431)
4. Mikrofala (do 1200): tutaj cokolwiek do zabudowy z 800W grzania i obrotowym talerzem, chyba że ktoś ma jakieś turboważne rady apropo mikrofali. My używamy tylko do podgrzewania jedzenia.
5. Pralka (do 2500): LG F4WV710S1E lub Whirlpool W6 W845WB

#agd #lodowka #piekarnik #zmywarka #pralka
  • 5
@Szpileq: Nie wiem po co ci tak droga mikrofala ale polecam tą:
https://allegro.pl/oferta/mikrofalowka-samsung-me83x-23l-t-d-s-800w-autocook-7807646209?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZjVlNDg3MWYtYTZkNy00ZDE3LTkxNTEtZjI0OTg5ZGVmODkzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d63c797c-f222-408c-888c-a89755881993ℴ=d
Model produkowany od lat, wcześniejsza wersja (biała) działała u mnie w domu rodzinnym lat 12, teraz ten model który w zasadzie jest takim samym tylko w czarnej obudowie, działa już lat 8. Moim zdaniem ma wszystko co jest potrzebne w takim sprzęcie z grillem włącznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szpileq: mikrofala do zabudowy nie opłaca się skrajnie i jeszcze przeważnie montuje się ją za wysoko, nad piekarnikiem
Taniej zrobić szafkę
No i dać pod piekarnik by dzieci mogły w przyszłości same korzystać
Ja jeszcze z pyrolizy nie korzystałem ale ja mało robię w piekarniku śmierdzących rzeczy
Zmywarka z Elektrolux jest ok z tym uchylaniem (tylko jeśli blat nie jest ze sklejki). Podnoszony dolny koszyk jest głupi
Lodówkę z liebherra jak
@Szpileq: Kupiłeś tę lodówkę BEKO 70? Jak wrażenia? Jestem trochę uprzedzony do Beko, ale jako, że nie ma dużego wyboru 70 do zabudowy zacząłem ją brać pod uwagę.
@sign kupiłem, jestem zadowolony tylko wydaje mi się nieco płytka, tzn mogłaby być nieco głębsza i brakuje mi jeszcze jednej półki w zestawie, ale może można dokupić. Ogólnie tak jak mówisz wyboru dużego nie na