Wpis z mikrobloga

Taka głupia sprawa. Moi rodzice mają za miastem działkę. Moja mama jest osobą mocno wierzącą. I usłyszałem właśnie, że nie pozwala mi z moją dziewczyną jechać już nam samym jechać tam na noc, bo jeżeli na to przyzwala to sama grzeszy xD.

Oczywiście nadmienię, że nie jestem dzieckiem, bo zaraz strzeli mi 30 i uważam całą sprawę za niepoważną, ale czy rzeczywiście tak jest, że jeżeli nie zabroni mi jeździć na JEJ działkę to grzeszy?

#katolicyzm #religia #chrzescijanstwo
  • 9
@Marekexp matka po prostu chce dla Ciebie dobrze I pragnie byś zaczął relację z bliską Ci osobą od właściwych czynności. Wspólne spanie, seks przed slubem jest złe z perspektywy chrześcijańskiej bo takie rzeczy są jak klapki na oczy przez co nie widzisz wszystkich wad swojego partnera któremu przysięgasz być wierny i z ktorym będziesz złączony do końca życia.
Mama chce dobrze, po prostu ciężko Ci zrozumieć bo dzisiejszy świat nie pozwala Ci
@Marekexp: Akurat wiek 30 lat niczego tu nie zmienia, bo dla rodziców nadal jest się dzieckiem, i dużo osób po trzydziestce to po prostu dorosłe dzieci.

A co do seksu, to zgodzę się, że seks przed ślubem jest po prostu niemoralny. Z tym że nie kieruję się tu religią, a to po prostu moja opinia, więc nie wiem jak to tam wygląda.
@Marekexp ale ja właśnie napisałam, że nie ma znaczenia to, że jest to JEJ działka.Cjyba nie zrozumiałeś. Gdybyś powiedział mamie, że jedziesz z dziewczyną na działkę wujka lub kolegi to przyzwolenie byłoby takie samo.