Wpis z mikrobloga

  • 2
@CHVRCH_OF_RA

@wolfKida: tylko dyson


No nie zgodzę się, Shark jest królem odkurzaczy. Mają nawet jakiś system na włosy/sierść i skubany wciąga praktycznie wszystkie do pojemnika i nie blokują rolki. Jak masz jeszcze piętro to już w ogóle super wygoda że nie trzeba się z kablem babrać. Nieufnie podchodziłem do bateryjnego ale jestem pod wrażeniem. Lepiej się sprawdza niż poprzedni Vax na kablu.
  • Odpowiedz
@Parotia: mam Hoovera, nie zapycha się po pierwszym razie. Używam 3 razy w tygodniu + codziennie łóżko bo mam psa, który śpi z nami w łóżku no i opróżniamy pojemnik raz w tygodniu plus kompletne czyszczenie.
  • Odpowiedz
@wolfKida: nigdy nie kupiłem worka do odkurzacza, bo 5 lat miałem Samsunga ze szmacianym workiem, który się opróżniało, a teraz już 3 lata mam bezworkowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smerfoso: @CHVRCH_OF_RA: @Katzenfutter: Mam Hoovera za 400zł i robi to samo co te Dysony, w dodatku ma podświetlaną szczotkę, a Dysony jak tam? O, V15 za 3500zł dopiero ma xD iPhone wśród odkurzaczy. ( ͡
  • Odpowiedz
@wolfKida: Już za 600zł można zapomnieć co to odkurzanie w domu.
Polecam Dreame F9 lub Xiaomi 1C.
- sam jeździ
- uczy się rozkładu domu
- można mu namalować w apce że spadły Ci chipszy na dywanie u Ciebie w pokoju i przyjedzie tylko w to miejsce odkurzyć
- sprząta bardzo dokładnie
- daje radę z dywanami
- nie ma worków na śmieci
- ma dwa minusy jeden to że nie
Niebadzlosiem - @wolfKida: Już za 600zł można zapomnieć co to odkurzanie w domu. 
Po...

źródło: comment_1654202448xHvACMqGErODs1yblJI4Ys.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Jako dopłenienie polecam POTĘŻNEGO Karchera Wd3 za 230zł + końcówki z allegro.
- można nim wciągać WSZYSTKO syf, brud, kurz, wodę, gładzie nic mu nie jest straszne
- ma niby worek jednorazowy ale można go roziąć wytrzepać i zakleić tak do 10 razy (worki są mega pojemne)
- można też używać bez worka tylko filtr trzeba co jakiś czas otrzepać
- ssie lepiej jak Macron laske putinowi

Niebadzlosiem - @Niebadzlosiem: Jako dopłenienie polecam POTĘŻNEGO Karchera Wd3 za 23...

źródło: comment_1654202581uiDdVDnXbykjZDmZML7Wwg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz