Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko chwilami mam aż po przysłowiową kokardę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Skąd w kobietach bierze się taka nerwowość bez powodu?

Najpierw jakaś różowa powie jedno, żeby za 5 minut zrobić coś innego, a następnie znowu zmienić zdanie i jeszcze będzie fukać na mnie. Normalnie rollercoaster emocji w 15 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z natury jestem spokojna i skupiona, a większość różowych z jakimi miałam do czynienia są jak po Mefedronie XD
Żeby chociaż trzymały się jednego działania, a tu ni uja, co sekundę coś innego i wzajemne nakręcanie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dejcie jakieś rady bo meliska już nie wystarcza (,)
Całe szczęście, że mój niebieski jest mocno #logikaniebieskichpaskow ( ʖ̯)

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joncrow: Nie. Bardzo sobie ufamy, dajemy sobie wszystko, jesteśmy bardzo szczerzy, bardzo zależy nam na tym aby te drugie było szczęśliwe. Zdaję sobie sprawę że to chyba rzadkość. Tym bardziej mnie to cieszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joncrow: Najczestrzy powód rozpadania się związków czy małżeństw jest zawsze taki sam - brak szczerej solidnej komunikacji, dalej to limity lub zazdrość wywołane kompleksami partnera/partnerki
Przykłady:

1. Brakuje mi seksu, nie powiem, lub nie zostanę wysłuchany- pójdę i zdradzę.
2. Uważam się niedocenianą i nie zadbaną ale nie powiem tego, będę kisiła aż wybuchnę albo zdradzę z tym który oczaruje komplementami.
3. Nie mam wolnosci bo ona jest zazdrosna o czas
@Afropolon: Z tą komunikacją to jest niezły bajzel. Można się tego nauczyć, ciężko "wymasterować" ale mało kto próbuje robić to świadomie.

szczegółów nie opowiadaj, baw się dobrze, potem się przebadaj tylko.

Czyli jednak czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

O ile to na papierze gdzie na seks patrzy się tylko jako sam akt/zaspokojenie żądzy wygląda fair o tyle w rzeczywistości przecież wiąże się z nim szereg skutków w postaci