Wpis z mikrobloga

Kupiliśmy sobie wreszcie wiertarko-wkretarke, z rok się za to zabieralam a nawet i dłużej, więc cieszę się mega. kiedyś sobie kupię taką walizę ze wszystkimi mlotkami i innymi rzeczami, żeby wszystko mieć i nie musieć łazić np do sąsiadów albo używać półśrodków i kombinować.

Ale super zakup. xD

Taka z Lidla Parkside, ponoć całkiem solidny sprzęt. Mam nadzieję, że się nie zawiodę xD

#gownowpis
  • 16
@TheDarkSideOfTheMoon:
Tak samo xD Były mi potrzebne kombinerki, a nie chciało mi się jechać do rodzinnego domu to sobie kupiłem, potem śrubokręty, nożyki do tapet, szpachelki, taśma izolacyjna, zrobiłem sobie próbnik napięcia z oprawki i żarówki, i tak kolekcja puchła z każdym "majsterkowaniem" Obecnie mam tego spory kartonik, dobrze, że za kilka tygodni dostanę od różowej w prezencie skrzynkę na narzędzia, wtedy będzie można kupić komplet kluczy, śrubokrętów precyzyjnych... ( ͡
@iEarth: też kupiłem wczoraj wiertarko wkrętarkę i też parkside lidlowski xD. Zajęło mi że 2h wybieranie wczoraj, ale wziąłem parkside bo mam już wkrętarkę od nich i działa gites. Myślę że na domowy użytek starczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iEarth: też kupiłem sobie parę lat temu taką wkrętarko-wiertarka akumulatorowa Parkside z Lidla i na początku byłem tak zajarany że jeszcze zastanawiałem się czy na olx nie wystawić ogłoszenia że za darmo mogę jakieś roboty robić czy komuś coś przytwierdzeń mogę jakiś znak przyczepić albo szafkę powiesić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iEarth: phi, ja tam kupiłem mloto-wiertarkę. Teraz wielka płyta, to mieka pała! (poprzednio używałem niebieskiego bosha podstawowego z mikro udarem, dzień wiercenia i dwa spalone wiertła ¯\_(ツ)_/¯)