Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW przewidział kilka miesięcy temu jak potoczą się losy naszego bohatera:

Dopiero w ostatnich dniach zgłębiłem temat Sebastiana i dowiedziałem się kim on jest. Echhh... Niestety ale bardzo marny los go czeka. Podzieli los Przemcela na Wykopie, stając się głównym obiektem szyderstw. Będzie tak samo jak on przez 1-3 lata wrzucał content, szczerze wierząc, że sukces leży tuż za rogiem. Że wystarczy, zrobić jeszcze jedną tajemniczą rzecz i ludzie zaczną go kochać.

Po tym okresie zamknie cykl, i usunie wszystko z internetu bo brak upragnionego sukcesu, i rosnący hejt go złamie. […] Pominę fakt, że taki głos jaki ma Sebcel to wyrok śmierci w kontekście YouTube.


#sebcel
  • 9
@BlackpillRAW W dużym skrócie:
W pewnym momencie Sebastian dołączył do piramidki finansowej, do której nieudolnie próbował zachęcać ludzi. Ta piramidka organizowała w Poznaniu event, którym Sebastian jarał się jak dziecko. Nagrywał na insta wszystko, co się są da - nawet łazienkę w hotelu, uważając ja za synonim luksusu. Po evencie Sebastian coraz bardziej cisnął ludzi, aby dołączyli do jego teamu, tak by nie płacić abonamentu za uczestnictwo, jednakże bez skutku. Aż pewnego