Wpis z mikrobloga

@steemm a ja oprócz tego skłonność do zmian miażdżycowych, a moja siostra problemy z tarczycą. Każdy dziedziczy coś wyjątkowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logan00: najlepiej to mieszkać z rodzicami. Mówię ci człowieku bierzesz dziewczynę do pokoju stary przyjdzie pomoże, coś podpowie gdzie włożyć, to jest życie
@Logan00: Moi rodzice mają mieszkanie, a nie dom, ale szczerze mówiąc wolę, żeby sobie w nim jak najdłużej mieszkali i jak najdłużej żyli, a ja sobie sam mogę ogarnąć własne mieszkanie lub dom wynajęte lub kupione, zamiast czekać na spadek, albo siedzieć im na karku jak jakiś darmozjad i pasożyt pomimo tego, że w sumie nie sprawiałoby im to wielkiego kłopotu. Nie rozumiem, jak można tak w ogóle myśleć.
@Logan00: A skąd rodzice mają dom jednorodzinny, jak w Polsce większość to ma tylko mieszkania w bloku? A co jak rodzice mają trójkę dzieci? Będą mieszkać w jednym mieszkaniu? Tyle pytań i żadnych odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Logan00: @ZygoteNeverborn: No brutalna prawda jest taka (nie uderzam w Was konkretnie; niestety wielu jest takich ludzi i nie chodzi tylko o kwestie materialne - sam czasem mam rozkminę o sobie chociaż materialnie było u mnie spoko), że jedynymi osobami przecież które miały coś do powiedzenia o tym czy będziecie istnieć to wasi rodzice (ew. jeden rodzic przy braku zgody) i to oni tworząc Was zobowiązali się do posiadania was
@Logan00: I widzisz. Ma rację. Normalni ludzie, w normalnym kraju mają normalne życia, a nie walkę ze #!$%@? aktualnie rządząci krajem i rozpaczliwe próby związania końca z końcem.
szach mat, kryzys mieszkaniowy #nieruchomosci rozwiązany w dwie sekundy


@Logan00: śmiej się, znajomy ostatnio kupował mieszkanie w Krakowie. Coś koło 60m2, stan deweloperski czyli totalny golec bez podłóg, drzwi, niczego. Po podsumowaniu prac najtańszej ekipy jaką udało mu się znaleźć wyszło coś rzędu 800k PLN. W tym samym czasie na osiedlu domków (stare, w granicach Krakowa jak najbardziej) na którym mieszkam poszedł za 700k domek "klocek", powierzchnia użytkowa 250m2 i działka
@Logan00: Przecietny wiek zycia to ok 80 lat, przecietny wiek urodzenia dziecka to 25 lat, czyli normalnym czlowiekiem mozna stac sie zwykle po 55 roku zycia, oczywiscie pod warunkiem bycia jedynakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)