Wpis z mikrobloga

Stałem się posiadaczem Leona 1 w 1.9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuję kupić jakieś fajne radio do 500zł, znajdzie się coś sensownego pod co będę mógł w przyszłości rozbudować audio (docelowo następny krok to morel maximo + porządne wyciszenie drzwi, bagażnika, nadkoli). Obecnie w drzwiach mam jakieś niebieskie dafy i dadzą radę jeszcze parę miechów. Idzie dostać obecnie coś fajnego nowego w tej kasie, czy lepiej szukać używki? Nie znam się na sprzęcie. Z używek po przejrzeniu stron caraudio myślałem o Kenwood kdc-bt6544u, bądź Pioneerze DEH P6000ub, DEH x5600bt, dalej nie mam pomysłu. Doradzi ktoś coś?
#caraudio
  • 11
@rkore: Fajne auto, kupiłem po taniości, bo rynek aut strasznie się #!$%@?ł ostatnio, a oglądając auta po 20-25k już mi nerwy siadały, a tutaj za 5K od dziadka, którego syn wyjechał za granicę i auto stało żyleta, silnik zdrowy, utrzymany w środku. Jak chodzi o szyby przyciemnione są ze smakiem, bardzo ładnie wygląda. Nie jestem młodym łebkiem, który kupił pierwsze auto i będzie je #!$%@?ł. To jak ziomek, doradzisz coś, może
@Panorqmico: Wiesz może czy jest duża różnica między KMM-BT306 i warto dopłacać do kmm-bt356? To pierwsze ~450zł, drugie jak na razie widzę jedną ofertę za 580zł, poczytałem i raczej jestem zdecydowany na jednego z nich.
@Panorqmico: Też się oglądam za kenwoodem, da się w tym modelu ustawić wyświetlanie godziny w trakcie słuchania fm i spotify?
Jedyny zegarek w samochodzie mam w radiu więc jak zmienię muszę coś w zastępstwie mieć.
@ssto radio ma mase ustawień ogólnie a bezpośrednio podczas Spotify nie pamiętam zobaczę po pracy dam znać ale chyba tak. Radio naprawdę jest świetne jestem mega zadowolony
@Panorqmico: Byłbym wdzięczny, w pionierze zmienia się to przyciskiem display jak ma tą dodatkową linię w wyświetlaczu, ale ogólnie pioneer nie przemawia do mnie.