Wpis z mikrobloga

Wiecie że plusem córki komunistycznego zbrodniarza jest symetryzm i obiektywizm? I że odpowiedzialność pokoleniowa nie istnieje? No chyba że mówimy o Michniku to wtedy MICHNIK PRZEPROŚ ZA BRATA I OJCA

Haha, zaczęła masowo zapraszać szurów ze skrajnej prawicy i nagle zaczęła być "obiektywna" xD


@M_xxx: @storyfag: a ja się nie zgadzam z tą tezą. Pomijam całkowicie prawackie fikołki (bo fajna jest obecnie tylko dlatego, że konfiarzy zaprasza) ale dosyć lubię
Politycy Konfy którą zaprosiła Jaruzelska:
- Korwin
- Braun
- Menzten
- Dziambor
- Jakubiak
- Bosak
- Wilk

Pokażcie mi jakąkolwiek inną partię której Jaruzelska miała aż siedmiu politów,
Ponadto zapraszała znanych prokonfiarskiego kanału propagandowego "eRealu24" szurów
Krzysztofa Karonia, Jakuba Zgierskiego czy samego Marcina Rolę.
Przy czym ich odpowiednikami na lewicy są dopiero tacy jak "Towarzysz Michał" (Michał Nowicki).
I gdzie u niej tacy skrajni ludzie z lewicy? Jakoś brak. Faszystom
@storyfag: no co - Jaruzel był twardorekim zamordysta, z fiołem na punkcie hierarchii i "porządku". Córeczka zaprasza do siebie kolesi spod tego samego mianownika ¯\_(ツ)_/¯
A to, jaką naklejkę kto sobie przykleja (czerwona czy brunatna) to już jest sprawa wtórna - beton zawsze będzie betonem, nie ważne, czy to beton "ludowy" czy "narodowy"
dosyć lubię Jaruzelską za to, że zaprasza wszystkich mimo przeciwnych poglądów.


@Kryspin013: To by było zaletą, gdyby zapraszała tych ludzi z jakiegoś rozsądnego przedziału, a nie opierała swój program w dużej mierze na kontrowersyjnych postaciach. Co wniosła do Twojego życia jej rozmowa z Marcinem Rolą? Nawet Maja Staśko, z którą odcinek był w sumie okay, została zaproszona tylko dlatego, że pokłóciła się ze Stanowskim, a nie dlatego, że Jaruzelska doceniła jej
Co wniosła do Twojego życia jej rozmowa z Marcinem Rolą?


@AugustinTarrou: Nie oglądałem.

gdyby zapraszała tych ludzi z jakiegoś rozsądnego przedziału, a nie opierała swój program w dużej mierze na kontrowersyjnych postaciach


@AugustinTarrou: Masz rację ale też nie ma takich zasięgów jak telewizji więc nie daje szurom aż takiej platformy. No i jak oglądałem jej wywiad ze Sławkiem to całkiem nieźle wyciagnęła z niego poglądy. Po za tym nie zaprasza