Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po raz kolejny świat mi pokazał jakim śmieciem genetycznym jestem, będąc w sklepie przed mną 0skarki kupowali prezerwatywy żeby poruchać se j0leczki, byli wyżsi od mnie, mieli idealne szczęki, kręcone włosy albo pędzle na głowie, niestety ale chłop pewno nigdy w życiu czegoś takiego jak tak zwanych "gumek" nie użyje. #przegryw #blackpill #incel
Pobierz P.....k - Dzisiaj po raz kolejny świat mi pokazał jakim śmieciem genetycznym jestem, ...
źródło: comment_1653995205Y1vaqyClrhqUUSKVxpwH5m.jpg
  • 21
@PolskiCzetnik: e tam ziomuś przyjdzie czas to zobaczysz, że wszystkie te tematy seksualne są przehajpowane i dmuchanie takich zwykłych jednorazowych szonów to nie jest nic nieziemskiego tak jak Tobie się wydaje i zdecydowanie nie warte poniżania swojej wartości
@PolskiCzetnik: no i mogę To po wszystkim potwierdzić, że o ile stosunek z osobą, która kochasz jest czymś zdecydowanie wartym przeżycia, o tyle dmuchanie takich pustych juleczek co #!$%@? dają za gar zupy, poza chwilową przyjemnością, może Ci przynieść problemy, które Ty lekceważysz bo jesteś teraz zafiksowany na punkcie tzipki. A sam to też przechodziłem, więc wiem jak to jest, też się nad sobą pastwiłem bo nie mogłem zamoczyć, a uwierz