Wpis z mikrobloga

@Rad-X: i cała godzina jarania się stelmacha...#!$%@? mać czy oni nie maja innych ludzi, którzy potrafia prowadzić coś ze smakiem? ehhh..coraz wiecej tej łysej bani jarajacej sie wszystkim.
@bialy_murzynek: Moze tak, może nie...ja to widzę inaczej. Z resztą chodziło bardziej o to, że ten kfjat jest ciągle puszczny a nic ciekawego soba nie reprezentuja opórcz bleczkowania:) I jeszcze na męskim graniu..
Moze tak, może nie...ja to widzę inaczej.


@Dyfjatko: Chyba w zeszłym roku była w 357 audycja podsumowująca poprzednią edycję MG albo jakoś w trakcie MG. W każdym razie chodzi mi o to, że w tej audycji prowadzący (chyba nawet P. Stelmach) rozmawiał z przedstawicielami MG i rozmawiali między innymi o tym, jak MG wybiera artystów, o tym, że to nie orkiestra, a MG decyduje o tym jakie utwory w danym roku
@bialy_murzynek: Ok nie słyszałem tego wywiadu. Myślałem, że sobie gdybasz:) dzięki za szersze info. wiedziałem, ze wybiera to MG ale jakoś ciężko uwierzyć, ze nie maja na to żadnego wpływu. Tym bardziej, że ciagle promują polskich wykonawców. Na bank moga szepnąć komuś coś do ucha:)