Wpis z mikrobloga

Kurde, właśnie się dowiedzialem, ze zmarł jeden z moich najbardziej ulubionych profesorów (oczywiscie dowiedzialem sie z opóźnieniem), świetny facet i ekspert z dziedziny prawa amerykańskiego, Pan profesor Roman Tokarczyk... Ciekawe czy jest jeszcze jakis wykopek, który wspomina jaką swietna lekturą było "Prawo Amerykanskie", moze ktos czytajac głupoty podomki o procesie #johnnydepp przypomina sobie jakies rzeczy przyswojone na zajeciach :D. Szkoda, fajny to byl nauczyciel :(

#przemyslenia #lublin
mazaken - Kurde, właśnie się dowiedzialem, ze zmarł jeden z moich najbardziej ulubion...

źródło: comment_1653942258BCQbcNpByusYjNvx4p1xSY.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mazaken: znałem wielu studentów prawa UMCS jako, że żyłem w akademcu, każdy mówił o nim pozytywnie, na zaliczenie musieli kupić jego książkę :D ot, potem leżała w kiblu :D
@mazaken: Jeszcze jakiś czas temu go googlowałem, bo mi się losowo przypomniał. Jego strona na której były tematy "prac" na zaliczenie chyba nie działała od dawna. Swoją drogą on nie miał jakichś problemów potem przez to, że wpisywał oceny za kupno książki i dlatego zniknął z uczelni? Takie plotki chodziły na wydziale, ale słabo to pamiętam.