Wpis z mikrobloga

@Betiniak: fajny Salarianin. Zawsze mnie ciekawiło po co im to coś w kształcie podniesionego kołnierza. I przy okazji przypomniałeś mi że 3 nie dokończyłem. Chyba dziś odpalę tylko znowu nie będę pamiętać ocb.
@Betiniak: Uwielbiam uniwersum Mass Effecta, ale te koszty dostawy z Ameryki są dołujące dla mnie. Gdyby BioWare nie traktowało po macoszemu fanów z Europy, to myślę, że często bym robił zakupy u nich w sklepie.

Nie pozostaje mi nic innego jak się cieszyć Twoim szczęściem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ostatnio dorwałem oryginalny Omni-blade wydany przez BioWare, ale figurka Mordina fajniejsza!
@Ammon: Rozumiem. Jest to duży koszt, dla mnie akurat nie był odczuwalny. A zresztą nie po to się zarabia, żeby sobie chociaż raz nie pozwolić na taką zachcianke (ʘʘ)
@Betiniak: Masz dobre podejście do zakupów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki jest numer Twojego Mordina?

Gdyby w sklepie BioWare nagle pojawiła się kolorowana figurka Garrusa, to pewnie bym kupił. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że jest w sprzedaży srebrny Garrus, ale średnio mnie przekonuje ta "posrebrzana" wersja.
@Ammon: 4458

Srebrny Mordin też by mnie nie interesował. Jak kupowałam to przeglądałam właśnie inne figurki i byłam taka szczęśliwa, że był Mordin w kolorze.
Jakby na mnie czekał <3 xD
@Betiniak: @jozik: to nie jest zależne tylko od misji lojalnościowej, można przejść misję lojalnościową u wszystkich a i tak może umrzeć jak weźmiesz ze sobą np grunta i garrusa do ostatniej walki, i wyślesz np zaeeda z resztą załogi, bo jest jeszcze współczynnik same siły bojowej tych co zostają, jak mają za niską to mordin jest pierwszy którym pada, dlatego najlepiej albo go brać ze sobą albo brać np miradne