Wpis z mikrobloga

  • 0
@goferek no właśnie. Będzie tu szerzył bezsensowne porównania, ruska onuca jedna. Przecież od początku wiadomo, że to wina Putina i jego kolegi Tuska.
  • Odpowiedz
  • 33
@snorli12 tankowałem do pełna 70l po 7,33
Na dniach widziałem, że już spadła do 6,8 ale nie tankowałem, bo jeszcze miałem. Teraz kończy mi się paliwo xd zawsze miałem łeb do interesów
  • Odpowiedz
@snorli12:
Dla mnie to oczywista polityka manipulacyjna pisu, nie chcą obniżać teraz cen bo nie chcą dwa razy podwyższać przy powrocie do vatu na 23%, i taką akcje przed wyborami.

Już widzę TVP ze mimo podnoszenia stawki VAT cena zostaje taka sama i polski rząd mimo szalejącego rynku utrzymuje stabilność pozwalającą rodzinom godnie żyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@snorli12: Nie chce siac teorii spiskowych, ale w Czecach, Austrii i Niemczech to samo. Coraz bardziej zaczynam wierzyc, ze pewne kryzysy sa sterowane odgornie, a obozy rzadzace po prostu sie opychaja zanim to calkowicie rabnie.
  • Odpowiedz
@snorli12: a czytaliście/słyszeliście upośledzony elektorat pisu? Oni wprost mowia, że i za 10zl może być benzyna, chleb za 8zł, aby tylko ci antypolacy i LEWACY z peło nie rządzili

Takie mamy społeczeństwo #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 25
@ZasilaczKomputerowy Opozycja gdyby nie była dogadana z tymi drugimi koryciarzami, to by codziennie grillowała karła tym zdjęciem. W tv skaczą sobie do gardeł, a później u mazurka #!$%@?ą razem makowca. Dziel i rządź pamiętacie? Polakowi, to w ryj naplują i powie, że deszcz pada. Smutne...
  • Odpowiedz
@snorli12: żeby być obiektywnym że pis nas rucha też na paliwach, to trzeba by pokazać że takich podwyżek nie ma w innych krajach UE, tzn przed wojną ceny były takie same jak teraz gdy tańsza ropa. Obawiam się ze albo wszystkie kraje dymają obywateli, albo są inne czynniki okołowojenne o których nie wiemy że wpływają na cenę, chociażby popyt.
Czołgi i dostarczanie towarów, pomocy swoje wymaga.
  • Odpowiedz