Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślę o surogatce. Pytanie tylko jak to załatwić? W grę wchodzi załatwienie chętnej oraz budżet. Niestety nie mam aż tak sporego budżetu. Mogę max 30k, ale to pewnie będzie jakaś tania dziewczyna ze słabym wyglądem. Zależy mi na dziecku, ponieważ mam już 31 lat a na założenie rodziny u mnie się wcale nie zanosi. Nie miałem nigdy dziewczyny, także można sobie wyobrazić jaki muszę być nieatrakcyjny dla kobiet.

#zwiazki #seks #rodzina #dzieci ♯500plus #rozowepaski #niebieskiepaski ♯logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293332d5cd5c589dc26bbd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
ZauroczonaEskimoska: @AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy wymyślił? Uważasz, że sobie najzwyczajniej w świecie zmyślam? Nie każdy myśli o tym jak tu się powiesić oraz uważać za przegrywa - są osoby które inaczej podchodzą do rozwiązania problemu.
@gorylwemgle: nie rozumiem słowa namiesza?
@umtali: wiem jaka jest Polska. Ale mnie nie interesuje Polska, ponieważ gdybym miał żyć dla Polski byłbym katolikiem którego szczytem marzeń jest ukończenie studiów po humanie. Ja jednak
PodgnitaWybranka: @gorylwemgle: dla mnie jest. Widocznie przyszło mi założyć rodzinę samemu. Trzeba sobie radzić.
@LadyHoneyC: nie smuć się. Przepraszam. Bo co miałem odpowiedzieć? Że mam chęci po 30? Starałem się jakoś rozwinąć swoją wypowiedź. Mam nadzieję, że byłabyś chętna na dziecko? ;) Żart oczywiście.
Jestem starym kawalerem który chciał założyć rodzinę i w związku z tym szukał dziewczyny. Niestety nie wyszło, ponieważ od 15 lat byłem friendzonowany. O związku
MocnaBabcia: @gorylwemgle:

Nie potrafisz widać się w relacje z kobietą


Potrafię się wdać. Mam sporo przyjaźni. Nie potrafię się wdać w związek.

do tego ciężko Ci odłożyć jakaś większą kwotę.


ostatnio kupiłem mieszkanie bez kredytu. Ale fakt - ciężko mi się odkładało taką większą kwotę.

#!$%@? dziecku życie.


Skąd takie czarnowidztwo? Podaj argument(y) proszę.

Dzieci nie są zabawkami, dla sfrustrowanych ludzi.


Nie mam zamiaru traktować dziecka jako zabawkę. Wręcz przeciwnie