Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
JAKIE WYNAGRODZENIE NA START?
Jestem w trakcie przebranżowienia na bi developer/data analyst ogarniam SQL. powerbi, DAXa, pythona. Zrobiłem dwa fajne projekty własne do portfolio. Od 3 tygodni mocno atakuje z CV i już miałem kilka rozmów telefonicznych, dla dwóch firm zrobiłem analizę, jedna się odezwała że fajnie mi poszło i że mnie zapraszają na rozmowę face to face. Łącznie będę miał dwie takie rozmowy w najbliższym tygodniu no i nie wiem ile powiedzieć na start netto UP (nie mam już tej ulgi do 26 roku życia). Czy 4k w Krakowie na start dla juniora bez doświadczenia jest realne? Nie chce przestrzelić bo im szybciej zacznę robotę tym szybciej zacznę się uczyć konkretów. Czy po 6 miesiącach można liczyć na podwyżkę?

#businessintelligence #powerbi #sql #analizadanych #programista15k #programowanie #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629284de5cd5c589dc26b158
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy ile umiesz, to "ogarniam" tak naprawdę niewiele mówi. Jeśli nie masz komercyjnego doświadczenia albo solidnych projektów to nie nastawiałbym się na stawki jakie tutaj padają. Dużo też zależy od firmy do jakiej startujesz, w tym także jaką politykę mają co do podwyżek, do tej pory spotykałem się z podwyżkami dopiero po 9-12 miesiącach. Jeśli masz szansę zdobyć doświadczenie to bym się na razie zarobkami się nie przejmował (o ile