Wpis z mikrobloga

Mirki ale wy macie rozdwojenie jaźni. Jak dziewczyna się zabawia z innymi, bo lubi to jest zła, bo seks to tylko po ślubie. Jak dziewczyna z seksem nie czeka do ślubu tylko 3 lata to jest zła, bo kto normalny daje chłopakowi tyle czekać i który normalny tyle wytrzyma XD Większość z was żywej piersi nie widziała a filozofujecie jakbyście dziennikarstwo skończyli czy inne socjologie. Jak wam dawać to tak, to już i teraz, a jak słyszycie, że ktoś inny pokorzystał to ból dupy over 90000.

#oswiadczenie

Odnoszę się do spinki pod poprzednim wpisem:

http://www.wykop.pl/wpis/6579410/kto-wczoraj-sie-#!$%@?-z-mysla-ze-da-sie-zerznac-/
  • 43
  • Odpowiedz
@MrsHamburger: nakręcaj nakręcaj. Facet to facet, ma przywileje. Normalna dziewczyna tylko po ślubie. Musisz handlować z tym. Ale takie nienormalne bez szacunku do siebie też są potrzebne, bo jakbym miał brać ślub i rozwód za każdym razem to trochę #!$%@?.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Nie ma idealnych sytuacji. Ja dopóki nie miałem żadnego dostepu do kobiet, też sobie myslałem - a brałbym taką i taką. Potem jak je spotkałem, to mi się odechciało. Mnóstwo jest #!$%@? "na rynku", albo lata jakiś zazdrosny psychol za taką, albo jest chora, albo chce kogoś naciąć na alimenty. Po alko można każdą dziewczynę przy odpowiedniej ilości "zerżnąć", tylko po co (ale to ona ma pić, a nie Ty,
  • Odpowiedz
@MrsHamburger: Może nie chodzi o samo zajście tylko formę przekazu? Piszesz coś w stylu: "#!$%@?łam się, żeby dać się zerżnąć" i oczekujesz, że ktoś Ci klaskać będzie?

Jakby facet napisał, że się #!$%@?ł i poruchał parę świń w remizie, to też raczej fejmu by na tym nie zrobił. Nie każdy może być Trybsonem.
  • Odpowiedz