Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

heheszki heheszkami, ale to naprawdę tak wygląda xD


@Mr_3nKi_: No tak. Mało to razy na insta jakiejś influensiary widziałem zachwalanie jakichś pingwinków czy innych zabawek? A wyobraźcie sobie coś takiego u facetów.

To samo z ciałopozytywnością - ulanych lasek z zarośniętymi pachami, nogami czy wystającym zza majtek sznurkiem od tampona widziałem już sporo - wyobraźmy sobie analogiczną sytuację z facetem który się nie goli, ma bęben i zachwala na swoim insta
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak swoją drogą to się zastanawiam, jakie NAPRAWDĘ byłyby reakcje, gdyby był w Polsce jakiś mężczyzna-influencer, testujący tego typu akcesoria.

Oraz, KTO był go ewentualnie hejtował.

Mężczyźni, czy raczej kobiety. Stawiam na 50:50. Byliby tam smalce alfa, którym się wydaje, że o jakości człowieka świadczy, czy rucha czy nie, ale też na pewno kobiety, które mają takie samo podejście.
No tak. Mało to razy na insta jakiejś influensiary widziałem zachwalanie jakichś pingwinków czy innych zabawek? A wyobraźcie sobie coś takiego u facetów.

To samo z ciałopozytywnością - ulanych lasek z zarośniętymi pachami, nogami czy wystającym zza majtek sznurkiem od tampona widziałem już sporo - wyobraźmy sobie analogiczną sytuację z facetem który się nie goli, ma bęben i zachwala na swoim insta masturbator - no jaki byłby odbiór? Oblech. XD


@josedra52: