Wpis z mikrobloga

Mam kredyt, zmieniam w sierpniu pracę.

Idą niespokojne czasy ale jestem zmęczony - chciałbym trochę pokorzystać w końcu z moich pieniędzy.
Stąd robię sobie mały challange - zależnie od tego jak wiele pieniędzy odłożę do 11.2022, taki zegarek kupię.

Wstępny plan - coś do 40 tysięcy. Wstępnie myślałem o tudorze BB chronografie bi-color z tego roku.

Czy szanowny tag zaproponuje coś ciekawego do 40 tysięcy?

#nieruchomosci #zegarki #zegarekinflacyjny
  • 35
  • Odpowiedz
@agresywnyzielony: Jestes pewien, ze potrzebujesz zegarka, a nie dobrej ksiazki? Ja po lekturze "Potegi terazniejszosci" E. Tolle kilka lat temu zdalem sobie sprawe, ze czlowiek wszystko czego potrzebuje do szczescia ma w sobie samym, a dobra materialne nie sa w stanie na dlugo wypelnic pustki w czyims zyciu. Pracuje w duzym korpo i znam ten mechanizm zakupowy pt. "#!$%@? to, zasluzylem sobie", szczegolnie gdy dobiega konca stresujacy projekt. Mechanizm znany w
  • Odpowiedz
@bord0: Od 18 roku życia uwielbiam zegarki, nawet bawię się w rozbieranie i regulowanie mechanizmów. W przyszłości chcę nauczyć się zegarmistrzostwa jako hobby. Mam poduszkę finansową i mowa o oszczędnościach "od teraz do".
  • Odpowiedz
@agresywnyzielony: Z jakiegos powodu napisales na wykopie, widocznie czekasz na aprobate i zielone swiatlo. Nie doczytalem, ze masz kredyt. Na twoim miejscu albo nadplacilbym kredyt albo kupil ten zegarek, nie ma co sie zastanawiac.
  • Odpowiedz
@agresywnyzielony: mam kredyt zmieniam pracę chce korzystać z moich pieniędzy.

Przecież tu się nic nie dodaje. Nie masz swoich pieniędzy bo jesteś zadłużony. Splac długi i wtedy kup sobie zegarek za 40 tys do lansu. Zadłużony po uszy musi pracę zmieniać ale zegarek jest. A skóra jest? Fura jest? Komora na pewno napisz jaka pewnie z niej piszesz posta. Pewnie najnowszy ajfon co? :)))

Ale niektórzy to potrzebują atencji niesamowite muszę
  • Odpowiedz