Wpis z mikrobloga

@LubieGroszek: łoiłem w to w #!$%@? ale późno zacząłem, od 1.4.1 chyba, grałem do 1.6.3 i dałem sobie spokój bo soldat zrobił się megazabugowany, w klany się nie bawiłem ale pamiętam że ktoś mnie zapraszał do dołączenia gdzieś, nie byłem najszybszy ale w swoim szczytowym okresie potrafiłem wycelować z rugera w typa poza ekranem, ile #!$%@? w moją stronę poszło za te fragi na uciekających flaggerach to już nawet nie liczyłem
w sctfl byli dobrzy gracze i na ircu ale ctf. Gdy przychodzili do nas na puby 1v1 to kończyliśmy ich karriery xD


@kiecazpieca: Da się gdzieś jeszcze 1v1 pograć czy to już wszystko wymarło? Pamiętam że gdzieś w 2015-2017 grałem często 1v1 na pubach (nick: FROST) i grało całkiem sporo osób ale teraz jedyny serwer na którym ktoś gra to CTF ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kiecazpieca: Kurde chyba nawet oni już nie grają. Miałem wczoraj przez większość dnia zwiniętego soldata do paska zadań i co 15 minut sprawdzałem czy ktoś nie wchodzi. Weszły 3 osoby z czego ani jeden nie był polakiem xD Czyli raczej tylko na cft została jakaś aktywność.
@LubieGroszek: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz